4 דרכים לשפר את איכות סאונד הטלויזיה

בחירת מערכת קולנוע ביתי
קטלוג

מוצרי אודיו ומערכות שמע

X
 • מערכת סטריאו

  מערכת סטריאו (23)

  מערכת סטריאו ביתית אם אתם מחפשים מערכת סטריאו? הגיעו לחנות סטריאו שלנו להתרשם ממבחר מערכות סטריאו לבית, מערכות שמע לבית, רמקולים מומלצים למוזיקה, הגיעו אלינו לתצוגה להתרשם ממגוון ענק של מערכות סטריאו לבית, ותהנו מעלות תועלת הגבוה בארץ, 
 • מערכות קולנוע ביתי

  מערכות קולנוע ביתי (38)

  מערכות קולנוע ביתי רשימת מערכות קולנוע ביתי אשר נבחרה בקפידה על ידי מומחי הסאונד של סראונד סאונד. ליעוץ מקצועי והתאמה אישית, מומלץ ליצור עמנו קשר. מערכת אודיו מותאמת, מורכבת ממגבר ורמקולים כאשר יש לבחור בקפידה את היחידות המרכיבות אותה ורמת התאימות בין הרכיבים.

אופציות עבור כל חדר, סגנון חיים, ותקציב

רמקולים לטלויזיה

במידה ורכשתם טלויזיה HD לאחרונה, אתם נהנים מאיכות תמונה מדהימה – אבל הרמקולים בבסיס המסך אינם מסוגלים להפיק את הסאונד שישלים לחווית קולנוע ביתי ראויה ואף לעיתים נכשלים במתן קול ברור מספיק שמאפשר להבין את האמר בקלות. במאמר הבא, נתאר 4 גישות שונות שניתן לנקוט על מנת לשפר את איכות השמע של הטלויזיה באופן משמעותי, החל מאפשרויות מינימליסטיות פשוטות ועד מערכת קולנוע ביתי קומפלט.

1. פתרון סאונד בר

רמקול "סאונד בר" (או, "מקרן קול") מחמיאים למסך הטלויזיה השטוחה באופן מושלם, ודורשים מינימום של מרחב וחיבורים. רוב הדגמים אפילו מציעים מערכת הגברה פנימית, משמע הציוד המשלים היחיד לו תזדקקו יהיה נגן DVD או בלו ריי (Blu-ray Disc™), ורמקול סאב וופר שיעניק את עומק הצליל בתדרים הנמוכים. רוב הדגמים כיום כוללים סאב וופר – בדרך כלל אלחוטי.

סוג זה של מערכת שמע רלבנטי כאשר:

 • יש לכם חלל מוגבל מאוד עבור רמקולים וציוד הגברה. פתרון מקרן קול דורש פחות מרכיבי ציוד מכל אפשרות אחרת שנציין בהמשך, ותוכלו אף למזער את החלל שתופס המקרן, ובמקום להניחו על המזנון, לתלות אותו על הקיר ממש מתחת למסך הטלויזיה.
 • התקנה פשוטה מאוד היא המפתח. המערכת לא דורשת חיבור של יותר מכמה כבלים פשוטים. כמו כן, לא תאלצו להריץ כבלי רמקול מצד אחד של החדר לצידו השני.
 • רמת ביצועים הנמוכה מבין האפשרויות להלן.

2. מערכת סטריאו

הוספת רמקולים סטריאו (2 רמקולים קדמיים בלבד) לטלויזיה שלכם היא דרך מעולה להנות מסאונד דינמי בחדרים קטנים. הם דורשים חיווט מינימלי יחסית, ומציעים אפשרויות מיקום נוחות. בנוסף, תוכלו לבחור בהתקנה שמתאימה לכם ביותר: רכישת מגבר סטריאו שכולל את כל החיבורים למרכיבים שלכם; התאמת רמקולים מדפיים על מנת לחסוך במקום, או שדרוג לרמקולים רצפתיים לטובת סאונד עשיר עבור המוסיקה האהובה עליכם. תוכלו גם לבחור אם להוסיף למערכת רמקול סאב וופר רצפתי לתוספת  בס עמוק ומרגש להנאה מקסימלית מסרטים ו\או משחקים בקונסולת המשחק (כמו סוני פלייסטיישן, Xbox או Wii).

מערכת סטריאו עלולה להתאים לכם במידה ו:

 • אתם מעוניינים לשפר את איכות הסאונד של הטלויזיה, ואתם מעוניינים לשמוע מוסיקה באיכות גבוהה. (אינו מתאים להפקת צליל היקפי סראונד)
 • יש לכם חדר קטן. המערכות הללו אידיאליות עבור סלון קטן, חדרי שינה או משרדים. הגודל הקומפקטי מעניק להם את יכולת השילוב הויזואלי במקביל ליצירת צליל מספק עבור החלל.
 • אתם מעוניינים בהתקנה פשוטה למדי, ללא הרצה של כבלי רמקול רבים ברחבי החדר. הודות לעובדה שמדובר בזוג רמקולים ורסיבר, המערכת לא דורשת חיווט רב.

3. סט מערכת שמע

מערכת סראונד מותאמת מראש יכולה לספק צליל היקפי לא רע. מערכות אלו כוללות 5 רמקולים קומפקטיים, מרכז שליטה ראשי (בדרך כלל עם DVD או נגן בלו ריי מובנה), ורמקול סאב וופר אותו ניתן להסתיר בפינת החדר. דגמים מסוימים מגיעים עם הכנה לרדיו, נקודת עגינה ל- iPhone ורמקולים אלחוטיים אחוריים להשלמת הסאונד ההיקפי. בין המותגים המובילים שמשווקים מערכות אלו: LG, Sony, Panasonic ועוד.

יתכן שתרצו לבחור במערכת משולבת במידה ו:

 • אין ברשותכם מקום רב עבור הרכיבים. בעזרת רמקולים קטנים ומרכזי שליטה קומפקטיים, המערכות הללו הגיוניות עבור חדרים קטנים.
 • הנכם מעוניינים בכמה טכנולוגיות חדישות. חלק מהדגמים כוללים כמה יכולות די נחמדות כמו הזרמת מדיה רשתית, נקודות עגינה ל- iPhone, iPad ועוד.
 • אתם מעוניינים במערכת קולנוע ביתי והתקנה פשוטה.מערכות השמע הקומפקטיות הללו דורשות התקנה מעט יותר מסובכת משתי האפשרויות הקודמות. אבל, אם אין לכם בעיה עם העברת חוטים מצד אחד של החדר למשנהו, הן מעניקות את הדרך הפשוטה – ולעיתים הזולה ביותר – להנות ממערכת שמע בסראונד. המערכות בדרך כלל מגיעות עם חוטי רמקול צבעוניים, ואם אין לכם ידיים שמאליות, בדרך כלל ניתן להשלים את התקנתן בפחות משעה. חלק מהדגמים אף מציעים רמקולים אחוריים אלחוטיים – מרכז הבקרה מעביר אותות שמע לרמקולים, כך שלא תצטרכו לחווט את הרמקולים האחוריים ולהריץ כבלים בקירות.

4. מערכת קולנוע ביתי בחלקים

מערכת שמע שמורכבת מרכיבים נפרדים מעניקה לכם את צליל הקולנוע הביתי הטוב ביותר שניתן, אבל בדרך כלל דורשת את החלל הרב ביותר. מערכות אלה בדרך כלל כוללות בין 5 ל- 7 רמקולים קטנים עד בינוניים, תלוי בגודל החדר וסוג המערכת. כמו כן, המערכת כוללת רמקול סאב וופר, רסיבר קולנוע ביתי, ונגן מדיה (DVD, בלוריי, סטרימר, קונסולת משחקים וכו'). זכרו שהמערכת דורשת העברה של חוטים לאורך הקירות (או מתחת לריצוף, או מעל התקרה – דרושה הכנה מראש) על מנת לחבר את הרמקולים ההיקפיים שבלעדיהם לא תוכלו להנות מסראונד אמיתי.

מערכת קולנוע ביתי בחלקים היא הבחירה הנכונה במידה ו:

 • יש לכם חדר גדול. אין דבר שממלא את חלל החדר הגדול טוב יותר מאשר סט רמקולים בינוניים – גדולים, מונעים על ידי רסיבר קולנוע ביתי ייעודי.
 • אתם נהנים מהאזנה מרובה למוסיקה. מוסיקה מציבה אתגר למערכות השמע לא פחות מסרטים. רמקולים איכותיים ורסיבר טוב מאפשרים לכם לחוות את המוסיקה האהובה עליכם עם צליל חזק וחד במיוחד.
 • אתם מעוניינים בגמישות מירבית. בחירה במערכת קולנוע ביתי בחלקים, פותחת בפניכם אופציות רבות. רסיברים למערכות קולנוע ביתי רבים מאפשרים האזנה רב-ערוצית לשמיעה בחדרים מרובים (לרוב בשימוש עם רמקולים חיצוניים לנגינה בחצר\גינה\מרפסת). כמו כן, תוכלו לבצע חלופות יצירתיות, כמו שימוש ברמקולים שקועי קיר (בדרך כלל דורש התקנה מסובכת יותר – מומלץ להתייעץ עם בעלי המקצוע המקצועיים של צוות סטריאו סאונד). בבחירת מערכת מסוג זה, תוכלו להנות מפוטנציאל שידרוג והרחבה בהמשך הדרך.

מחפשים רמקולים לקולנוע ביתי במחיר שפוי? צוות סראונד סאונד מזמין אתכם להתרשם ממגוון רמקולים בתצוגה: רמקולים שקועיםרמקולים רצפתיים איכותיים ועוד. צרו עמנו קשר עוד היום: 0507958164

מחפשים ציוד מדיה לבית או לעסק?

הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר לפרטים נוספים

מי אנחנו

סראונד סאונד מערכות קולנוע ביתי. שיווק מערכות מולטימדיה – שירותי ייעוץ והתקנה מקצועיים.

מאמרים אחרונים