רמקולים לגינה מוגני מים

קטלוג רמקולים מוגני מים

רמקולים לגינה מוגני מים (Outdoor)

רמקולים למערכת שמע מוגנת מים עבור הגינה \ חצר \ מרפסת, מבית המותגים המובילים בעולם ובמחירים הנוחים בישראל. צוות סראונד סאונד מזמין אותך ליצור עמנו קשר לפרטים נוספים, יעוץ מקצועי והתאמה אישית מושלמת. טלפון ישיר: 0507958164.

אם התקרה, הארונות, הקירות, הגינה והמרפסת שלכם מועמדים למערכת קולנוע ביתי, סראונד סאונד צריכה להיות יעד הרכישה שלכם

בין אם הנכם מחפשים פיתרון פשוט עבור חדר בודד או מערכת קולנוע ביתי שלמה שמציעה איכות שמע ברמת אודיופיל בכל פינה בבית, לסראונד סאונד המוצרים שהנך צריך.

הודות לכך שפילוסופיית החברה היא אמינות מקסימלית לרצון הלקוח, מובטחים לו ההספקים המעולים שהוא מבקש ממערכת השמע הביתי.

למה אנחנו?

בכמה מילים – מקצועיות, אחריות, אמינות. לזכותנו קהל לקוחות רחב, פרטי ועסקי כאחד, אותם אנו משרתים נאמנה מזה שנים. סראונד סאונד מתמחה בשיווק מערכות סטריאו ביתיות | זרועות ברקן לטלויזיה | מקרנים למערכות קולנוע ביתי ועוד.

סראונד סאונד מודה לאלפי לקוחותיה המרוצים על תמיכתם ובחירתם בשירותיה המקצועיים ומאחל לך גלישה נעימה. אנא, הרגש חופשי ליצור עימנו קשר בכל זמן ובכל שאלה.

רמקולים מוגני מים לחצר אינם בהכרח לגינה בלבד ולשימוש חיצוני.

כשמדובר ברמקולים חיצוניים, למעשה מדובר ברמקולים המיועדים לשימוש חיצוני באופן כללי שיעמדו בתנאי מזג אוויר משתנים וקיצוניים.

בין אם ברצוננו להציב רמקולים בגינה, מרפסת או מקלחת, מה שנחוצים לנו הם "רמקולים לגינה" – רמקולים לתנאי חוץ. על הרמקולים להיות אטומים למים, עמידים בתנאי לחות וחום.

חשוב לזכור שרמקולים מוגני מים חשופים בצורה יוצאת דופן למפגעי מזג אוויר ולכן, מומלץ לבחון בקפידה אם ברצוננו שיעמדו במבחן הזמן.

כל מסיבה או אירוע מצריכים מוזיקת רקע טובה. למרבה הצער, אם בכוונתך לארח אירוע בגינה, במרפסת או בחצר, השמעת המוסיקה הופכת להיות מעט בעייתית ו\או מסורבלת.

זה קורה לכולנו; או שהסוללות אזלו במערכת הסטריאו הניידת הקטנה, או שהכבל המאריך קצר מידי, או שבכלל לא שקלנו לארח מפגש חברתי כי איכות המוזיקה נשמעת כל כך גרועה שזה פשוט מוציא את החשק לארח מפגש חברתי מהנה.

כולנו יודעים שהגברת השמע במערכת הקולנוע הביתי ופתיחת חלונות המרפסת לא ממש מקנה את אווירת המסיבה שברצוננו להגשים.

התקנת רמקולים חיצוניים עלולה להרתיע אבל הדבר בהחלט יעזור כשמגיע הזמן למפגש החברתי הבא שתתכוון לערוך בגינת הבית. התקנת מערכת שמע לגינה משנה לחלוטין את חווית האירוח.

מה חשוב ברכישת רמקולים מוגני מים חיצוניים לחצר או למקלחת?

במקרה של רמקולים לגינה, למחיר ישנו פקטור חשוב ביותר שכן ככל שהרמקול איכותי יותר מבחינת גימור והחומרים ממנו עשויים האלמנטים המרכיבים אותו, הרי שהוא יהיה חזק יותר ועמיד לאורך זמן רב יותר.

האיזון שבין איכות הצליל המופק מן הרמקול ועמידותו לתנאי חוץ חשוב ביותר ומרכיב חינוי לשיקול בעת רכישה.

רמקולים מוגני מים מגיעים בשלל צורות, צבעים וגימורים. בין אם ברצוננו להנות מהאזנה למוזיקה במקלחת, בגינה הפרטית או במרפסת בשעות הערב הקייצי

האם זה נכון שסאונד טוב מתחיל ברסיבר טוב?

חשוב להבין שעל מנת שנוכל לשמוע מהרמקולים הנוספים שבגינה, חצר או מקלחת, יש צורך במגבר ספציפי. מגבר זה נקרא רסיבר בעל פונקציה הנקראת "מולטיזון" (Multi zone).

תוסף הפונקציה מייקר במעט את המגבר לרמקולים לגינה, אך ללא ספק שפונקציה זו נחוצה. ישנן שיטות שונות בהן ניתן לחבר את הרמקולים הנוספים לכמעט כל רסיבר, אך איננו ממליצים על שיטות אלו העלולות לסכן את אריכות חיי המכשירים.

פונקציית המולטי זון מאפשרת למאזין להפעיל ולכבות את הרמקולים שבגינה. בלחיצת כפתור יכול המאזין להחליט אם ברצונו לשמוע רק בחדר, רק בגינה או גם וגם.

איך מחברים רמקולים מוגני מים למגבר שאינו תומך?

כשמדובר ברמקולים ומגברים, כמעט שאין בעיה שלא ניתנת לפיתרון. במדיה ולקוח יבקש לרכוש ולחבר רמקולים נוספים לגינה אך אין ברשותו רסיבר המאפשר את חיבורם, ישנן פתרונות לכך.

למרות שאנו מציעים להשתדרג ולרכוש רסיבר המותאם לרמקולים חיצוניים, פיתרון נוסף הינו רכישת ממתג. מכשיר זה הינו קטן בגודלו ומאפשר חיבור של רמקולים נוספים לרסיבר תוך כדי מתן יכולת השליטה למפעיל.

בלחיצה על הממתג, יוכל המאזין לבחור דרך אילו רמקולים ברצונו להאזין, הרמקולים שבפנים הבית? הרמקולים החיצוניים לבית או במקביל להאזין לשניהם בו זמנית לרגל מסיבת יומולדת?

איך עובדים ממתגים להוספת רמקולים לרסיבר 5.1?

הממתגים המבוקשים ביותר הינם ממתגים ידניים בעלי 3 מצבים כשהמעבר ביניהם מתבצע בעזרת לחיצה על כפתורי הממתג. ממתגים אלו נקראים גם בוררים, מרכזיות או מפצלים. המצבים המדוברים הינם:

  • מצב א: הפעלת הרמקולים שבחלל החדר בלבד.
  • מצב ב: הפעלת הרמקולים שבגינה.
  • מצב ג: הפעלת כל הרמקולים יחדיו.

6 טיפים שיעזרו לך להפיק את המירב ממערכת שמע לגינה

  1. רכוש רמקולים באיכות גבוהה. הדבר הראשון והבלתי נמנע הוא רכישת רמקולים חיצוניים לגינה ומומלץ שיהיו איכותיים. חברות רבות מציעות קשת רחבה של דגמי רמקולים לגינה באיכות גבוהה. כשמדובר ברמקולים מוגני מים ומפגעי מזג אויר, חשיבות איכות הרמקול והחומרים ממנו עשוי גבוהה ביותר. רמקול זול לא יפיק איכות שמע טובה לא משנה איך תכייל את מערכת השמע שלך או איך תמקם את הרמקול, אם כי ישמיע קול דומה לזה של טרנזיסטור מיושן.
  2. אתר את המיקום הנכון לרמקולים – לא משנה עד כמה הרמקול קל מבחינת משקל, התקנתו על מעמד רופף לא תחזיק למשך זמן רב. עם הזמן, הרמקול עלול לשקוע ואף ליפול ממקומו. התקנה יציבה של הרמקול מבטיחה ביצועים טובים יותר לאורך זמן רב יותר.
  3. תלה אותם גבוה. באופן כללי, ככל שתתקין את הרמקולים גבוה יותר בחצר, תהנה מהפצת צליל רחבה יותר. עם זאת, נקודת השבירה היא בסביבות 3 מטרים. אם הרמקולים ממוקמים בגובה שעולה על הגובה הזה, הצליל יתחיל להתפוגג אל חלל האוויר.
  4. כוון את הרמקולים כלפי מטה – בעת התקנת רמקולים חיצוניים, דאג להטייה קלה כלפי מטה על מנת להבטיח ניקוז תקין. רמקולים לגינה אמנם עמידים במים אבל בריכה של מי גשם לא בריא לאף רמקול. בכל מקרה, כיוון שהרמקול מותקן גבוה, מומלץ להטות אותו מעט על מנת שיספק פיזור טוב יותר של שמע לכיוון המאזינים.
  5. מקם אותם בצורה נכונה – באופן כללי, מיקום הרמקולים כ-10 מטרים בנפרד האחד מהשני יסייע למקסם את אפקט הסטריאו. כמו כן, שאף שלא להרחיק את הרמקולים יותר מידי מאזור הרסיבר אליו הם מחוברים כדי שלא תאלץ למתוח כבל רמקול ארוך מידי שעלול להשפיע על איכות השמע.
  6. צמצם את חשיפתם – רק משום שהרמקולים מסוגלים לעמוד בתנאי מזג אויר משתנים כמו מי גשם, לחות, שמש חזקה וכו’, לא אומר שבהכרח תרצה לבחון את גבולותיהם. רמקולים מוגני מים מסויימים מסוגלים לעמוד בפני תנאי מזג אויר קשים טוב יותר מאחרים אבל עדיין, אם אפשר למקסם את אריכות ימיהם, למה לא לשאוף לכך?
  7. יחד עם הנחיות הכלליות הנ"ל, הקפד לבצע את הוראות התקנה הספציפיות של המוצר שאתה רוכש על מנת להפיק את המירב ממערכת השמע החיצונית שלך. אנו מקווים שהטיפים האלו עזרו לך להבין שהתקנת רמקולים לגינה לא כל כך מרתיעה. בצע את העצות שלנו ועד מהרה מסיבת החצר שלך תהיה המהנה ביותר בשכונה.

איפה ניתן לרכוש רמקולים מוגני מים טובים?

ברמת העיקרון, השוק רווה במוצרים וחברות שמספקות רמקולים ופתרונות אודיו לגינה או לחצר. עם זאת, חשוב להבחין בהבדל שבין רכישת ציוד הגברה ברשת חשמל שמשווקת מקררים ותנורים לצד רמקולים למערכת שמע לבין חנויות אודיו ייעודיות שמתמקצעות בייעוץ סאונד.

ניתן כמובן להסתפק ברכישת ציוד אודיו באחת מהרשתות כמו מחסני חשמל או חשמל נטו וכו', אבל אין כל ערבות להפקת המקסימום עבור ההשקעה.

רכישה מאחת החנויות הייעודיות למערכות קולנוע ביתי או אפילו רכישה דרך איש מקצוע אמין ומקצועי, תבטיח תמורה מלאה עבור ההשקעה.

ברוב המקרים, ניתן (ומומלץ) להזמין איש סאונד לייעוץ בבית הלקוח. סאונד הוא עולם ומלואו ועל מנת להבטיח הפקת מקסימום תועלת, יש צורך בשיקול לא מעט אלמנטים לפני בחירת הרמקולים ומערכת השמע המתאימים לתנאי השטח – אנו בסטריאו סאונד, כאן בשבילך.

מחפשים רמקולים לקולנוע ביתי במחיר שפוי? צוות סראונד סאונד מזמין אתכם להתרשם ממגוון רמקולים בתצוגה: רמקולים שקועיםרמקולים רצפתיים איכותיים ועוד. צרו עמנו קשר עוד היום: 0507958164

 

רמקולים לגינה מוגני מים – שאלות ותשובות

[sc_fs_multi_faq headline-0="h3" question-0="מה הכי חשוב ברכישת רמקולים מוגני מים?" answer-0="במקרה של רמקולים דוחי מים, המחיר הוא אינדיקציה ברורה לאיכותו של הרמקול. חשוב מאוד לשים לב שאכן מדובר ברמקול איכותי מבחינת גימור והחומרים ממנו עשויים האלמנטים המרכיבים אותו." image-0="" headline-1="h3" question-1="האם איכות הרסיבר חשובה?" answer-1="על מנת שנוכל להאזין באזורים נוספים כגון מרפסת, גינה או מקלחת, ראשית כל חשוב שהרסיבר אליו מחוברים הרמקולים בנוי לספק לנו אזורי שמע מרובים. לרסיבר זה ישנה פונקציה הנקראת מולטיזון (Multi zone). מעבר לכך, בהחלט חשוב לבחור ברסיבר שידע לספק את העוצמה הדרושה לכל האזורים. מומלץ ליצור איתנו קשר לפרטים נוספים." image-1="" headline-2="h3" question-2="האם ניתן לחבר רמקולים מוגני מים למגבר שאינו תומך בכך?" answer-2="אף על פי שאנו מציעים לרכוש רסיבר המותאם לחיבור רמקולים חיצוניים, פיתרון נוסף הינו רכישת ממתג – מכשיר זה הינו קטן בגודלו ומאפשר חיבור של רמקולים נוספים לרסיבר תוך כדי מתן יכולת השליטה למפעיל." image-2="" headline-3="h3" question-3="איפה ניתן לרכוש רמקולים מוגני מים איכותיים?" answer-3="מחפשים רמקולים חוץ במחיר לכל כיס? צוות סראונד סאונד מזמין אתכם להתרשם ממגוון רמקולים בתצוגה: רמקולים שקועים, רמקולים רצפתיים איכותיים ועוד. צרו עמנו קשר עוד היום. " image-3="" count="4" html="true" css_class=""][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

מחפשים ציוד מדיה לבית או לעסק?

הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר לפרטים נוספים

מי אנחנו

סראונד סאונד מערכות קולנוע ביתי. שיווק מערכות מולטימדיה – שירותי ייעוץ והתקנה מקצועיים.

מאמרים אחרונים