שאלות ותשובות

X

בהחלט. אנו מציעים שירות התקנות מקצועי של כל המוצרים המופיעים באתר.

החזרת מוצרים שעומדים בקריטריונים, יזוכו בהחזר כספי בניכוי 10% מסך העסקה, ובניכוי הוצאות משלוח/הובלה או שירות מתן ייעוץ אצל הלקוח.

מדיניות החזרת המוצרים קבילה עד 6 ימי עסקים, כשהמוצר ארוז באריזתו המקורית וחתום ללא פגם או שנעשה שימוש כלשהו במוצר.

סראונד סאונד שומרת לזכותה את שיקול הדעת בנוגע למוצרים שהוזמנו עבור לקוח מחו”ל.

אנו לא נוטים לבצע התקנות של מוצרים אשר לא נרכשו דרכנו, למעט בנסיבות מסוימות. יש ליצור קשר לבדיקת כל מקרה לגופו.

חפש רסיבר שכולל את כל המרכיבים הנחוצים לך במונחים של כמות ואיכות של כוח, כניסות ויציאות לחיבור הציוד שברשותך, ולבסוף, מחיר. השיקולים הנ”ל חשובים יותר מבחירת דגם סטריאו או קולנוע ביתי.

הפופולריות של רסיברים לקולנוע ביתי הביאה לכך שיותר ויותר רסיברים (אפילו הדגמים הזולים שביניהם) כוללים עיבוד Dolby Digital. הודות ומפענח הסראונד מהווה רק שבריר של אחוז מהעלות הכוללת, בהחלט אין טעם להמנע מרסיבר מושלם עבורך בכל דרך אפשרית רק משום שהוא רב-ערוצי.

קרא עוד

שינם שני הבדלים עיקריים. הראשון הוא שרסיבר דואלי (מולטיזון – MultiZone) מאפשר לך לשלוח אותות ממקורות שונים לכל חדר. למשל, תוכל להנות מצליל היקפי ממכשיר ה- DVD בחדר השמע הראשי שלך (בדרך כלל הסלון) בזמן שבן בית אחר מאזין לתחנת הרדיו האהובה עליו בחדר הסמוך. ראוי לציין שרסיברים אלה מסוגלים לשלוח אך ורק אותות סטריאו לחדר השני, לא קולנוע ביתי רב-ערוצי.

קרא עוד

מקרן קול הוא לא רק קומפקטי יותר, הוא אינו דורש חיווט מיוחד ואיכות השמע המתקבלת ממנו איכותית ביותר. לכן, לחדר שינה, הינו ממליצים על מקרן קול. עם זאת, יתכן שמערכת סאונד קומפקטית תספק פחות או יותר את אותן איכויות סאונד, תלוי בתקציב, אבל תדרוש ממך התקנה מעט מורכבת יחסית למקרן קול.

במידה והכנת תשתית למערכת קולנוע ביתית, לדעתנו עדיף ללכת על מערכת מסורתית. במידה ואין לך תשתית והנך מעוניין בקולנוע ביתי, מקרן קול בהחלט מספק אופציה אפשרית וכדאית. ראוי לציין שאם ברצונך במערכת שמע לצורך העיקרי של האזנה למוזיקה ואתה מוותר על התענוג של צפייה בסרטים, היינו ממליצים לך לוותר על עניין הקולנוע הביתי וללכת על מערכת סטריאו איכותית שתעניק לך חווית סטריאו “מהסרטים“.

מדובר במקרן קול שנחשב לאחד ממקרני הקול הטובים בשוק למרות שיש לו “אח” העונה לשם YSP-5300ץ עדיין, בעיני רבים וגם בעיני ה-YSP-5100 הוא הטוב בין השניים.מקרן הקול המדובר הוא דגם הדגל של ימאהה כך שלא יכול ממש לאכזב. למרות זאת, אל נשכח שהוא אינו בכדי להחליף מערכת קולנוע ביתית קונבציונלית.

התשובה אינה לחלוטין חד משמעית והכל תלוי בניסבות. השיקול בין זרוע ברקן לזרוע לטלויזיה של חברה אחרת נתון לאותו מקרה ספציפי.

הסטנדרטים המחמירים של היום הפכים את סוגי הזרועות שציינת לבלתי ניתנים לאבחנה ממש. עם זאת, מתקינים רבים מעדיפים חברות אחרות על פני חברת ברקן עקב מורכבות התקנתן שלוקחת מעט יותר זמן.

על גבי האריזות של זרועות ברקן אמורה להופיע תקופת האחריות. האחריות על זרועות ברקן הנה לכל החיים.

כן בהחלט, הזרוע לטלויזיה שתאפשר לעשות זאת היא זרוע ברקן דגם 33.

אם אין לך מושג איך להתקין זרוע לטלויזיה, עדיף שלא תנסה להתקין לבד, פשוט תזמין אותנו להתקנה או כל מתקין מקצועי אחר. כך תוכל להבטיח שאינך מסכן את הטלויזיה שלך ובעיקר את בטחונך ובטחון בני משפחתך.

בהחלט, הדגם של מתקן התלייה המתאים לך הינו PLB-700 אך עלול להשתנות בהינתן העובדה שאנחנו מחליפים ספקים מעט לעט על מנת להעניק ללקוחותנו את הזרועות לטלויזיה האיכותיות ביותר ובמחירים האטרקטיבים ביותר.

לא. קופסאות ביטון מעץ אינן סטנדרטיות. לכן, איננו ממליצים לרכוש קופסאות ביטון ולהשקיע אותן טרם בחירת הרמקולים השקועים הרצויים. לקוחות רבים נתקלו בבעיית המגבלה מאחר ובעל המקצוע שביצע את השיפוץ, לקח על עצמו גם את השקעת קופסאות הביטון עוד לפני שנבחר דגם הרמקולים השקועים.

התשובה היא חיובית. ברמות הבינוניות ומעלה ישנם הבדלים בין רמקולים שקועים בתקרה לבין רמקולים שקועים בקיר. רמקולים שקועים בתקרה ייעודיים ובעלי פיזור רחב יותר של סאונד לעומת רמקולים שקועים בקיר, זאת לרוב הודות למבנה העגול (או המרובע)  של הרמקולים השקועים בתקרה בניגוד למבנה המלבני של רמקולים שקועים סטנדרטים המותקנים בקיר בלוק, בטון וגבס.

ישנן שתי אפשרויות: או שמתקינים את הרמקולים השקועים ישירות בקיר גבס או שמשקיעים אותם בתוך תקרת בטון. על מנת להתקין רמקולים שקועים  בקיר גבס לא נדרשות הכנות רבות מלבד צינור שמוליך כבל רמקול שיגיע למיקום הרצוי. כשהצינור גלוי לעין, ניתן בעצם לבצע פתח לרמקולים השקועים בתקרת הגבס ומתקינים.

כדי להתקין רמקולים שקועים בתקרת בטון, יש צורך בהטמעת קופסאות ביטון מעץ בזמן היציקה, חשוב לזכור שעל קופסאות הביטון להתאים לרמקולים השקועים שנבחרו מבעוד מועד. אם הנך מעוניין לדעת כיצד נתפסים הרמקולים לתקרה או לקיר, הנך מוזמן לצפות בסרטון הבא להמחשה. רמקולים שקועים – סרטון המחשה

מידע נוסף

עוד שאלות ותשובות

X
רמקולים לגינה מוגני מים

רמקולים לגינה מוגני מים

רמקולים לגינה מוגני מים (Outdoor) רמקולים למערכת שמע מוגנת מים עבור הגינה \ חצר \ מרפסת, מבית המותגים המובילים בעולם ובמחירים הנוחים בישראל. צוות סראונד

קרא עוד »
שאלות נוספות?

יצירת קשר מהירה

X