זרוע חשמלית לטלויזיה

לקוחות רבים כלל אינם מודעים לאפשרות התקנת זרוע חשמלית לטלויזיה שלהם. זרועות החשמליות לטלויזיה קיימות בשוק כבר שנים. מחירן הגבוה של זרועות חשמליות לטלויזיה מנעזרוע חשמלית לטלויזיה את שיווקן כראוי. לאחרונה, חלה ירידה קלה במחירי הזרועות החשמליות והחלה הזרמה של זרועות למסכי led\lcd ופלזמה המונעות ע"י שלט רחוק.
זרוע חשמלית לטלויזיה מעלית עולה ויורדת בסלון

 

זרועות חשמליות לטלויזיה | זרועות הרמה חשמליות | מערכות קולנוע ביתי

רבים אינם מודעים לאפשרות התקנת זרוע חשמלית לטלויזיה שלהם. זרועות החשמליות לטלויזיה קיימות בשוק כבר לא מעט שנים. מחירן הגבוה של הזרועות החשמליות הקשו על שיווקן כראוי לשוק החופשי, לאחרונה חלה ירידה קלה במחירי הזרועות החשמליות והחלה הזרמה של זרועות למסכי led\lcd ופלזמה המונעות ע"י שלט רחוק.

למה סראונד סאונד?

בכמה מילים – מקצועיות, אחריות, אמינות. לזכותנו קהל לקוחות רחב, פרטי ועסקי כאחד, אותם אנו משרתים נאמנה מזה שנים. אם אין לך עניין בחאפרים, מקומך איתנו.

שיווק ושירות התקנות מקצועי: זרועות לטלויזיה | מערכות קולנוע ביתי | מתגי חשמל מעוצבים ועוד.

יצרני זרועות חשמליות לטלויזיה מומלצים בשוק

רוב רובן של הזרועות החשמליות מיובאות ממדינות כמו סין, סינגפור, קוריאה. בחירת זרוע חשמלית לטלויזיה הינה קריטית מאד.

שלא כמו בחירת זרוע מתכווננת רגילה, מדובר במנגנון חשמלי ממונע אשר אמור להחזיק מעמד כמה וכמה שנים טובות.

כמו כן, על המנוע הזעיר להיות שקט ביותר וחזק מאד בו-זמנית. חברות כמו people of lava השוודית או Vogels ההולנדית נחשבות כיום לחברות המובילות בתחום הזרועות החשמליות לטלויזיות, הן מבחינת אמינות המנועים החרישיים, הן מבחינת הידועים אריכות ימים והן מבחינת העיצוב והגימור המושלם – כמו שרק האירופאים יודעים.

חברות people of lava ו- Vogels מפתחת מגוון רחב של זרועות ממונעות אך גולת הכותרת הן ללא ספק זרועות חשמליות המתכווננות לסיבוב המסך שמאלה ו\או ימינה.

שילוב של זרוע חשמלית לטלויזיה בעיצוב הבית ע"י מעצבי פנים ואדריכלים החל לתפוס תאוצה בשנים האחרונות. השימוש בזרוע הרמה והטמעת מכשירים חשמליים "מסורבלים" (מעצבי פנים שונאים חוטים – כמו כולנו) הפך לפיתרון אידאלי בעיצוב מרחב המחייה.

אחרי המזנון לסלון, מסך הטלויזיה הפך לרהיט המבוקש ביותר בבית כיום אך צורתו ועיצובו מקשה על מעצב הפנים או האדריכל ביצירת מרחב המחייה הנינוח והאסטטי ביותר עבור הלקוח.

האם כל זרוע חשמלית מתאימה לכל טלויזיה?

זרוע חשמלית מוגבלת במשקלים שבאפשרותה לשאת, כמו כל זרוע מתכווננת רגילה אחרת. לכן, חשוב מאוד לדעת את משקל המסך שברשותך לפני רכישת הזרוע החשמלית.

בדרך כלל, אף על פי שהיצרן קובע כי המשקל המקסימלי הרצוי לא יעבור משקל כולל של 30 קילוגרמים, מניסיון, מומלץ לשמור על משקל מקסימלי של לא יותר מ- 20 קילוגרמים – או במילים אחרות, לקחת מקדם ביטחון של כ- 10 קילוגרמים.

מחיר התקנה, האם אפשר להתקין לבד?

ובכן, אין תשובה חד משמעית שכן לא כל אדם יוכל להתקין את הזרוע בעצמו. מדובר במנגנון חשמלי ותהליכי התקנה מעט מסובכים לאדם הממוצע. האם ניתן לנסות להתקין לבד? אני מניח שכן, יחד עם זאת, אני לא ממליץ על כך. הנזק שעלול להיגרם בהתקנת זרוע חשמלית לטלויזיה עלול להיות בלתי הפיך וחבל.

מחיר התקנה ע"י מתקין זרועות מוסמך נע בין 350 – 2500 ש"ח תלוי בזרוע לטלויזיה המדוברת, אופי ההתקנה ומרחק הנסיעה. כיוון שהתקנת זרועות תקרתיות וזרועות הרמה כרוכות בליווי בעלי מקצוע נוספים והתקנה ארוכה יותר, העלויות באופן טבעי גבוהות יותר.

בין אם הנך מחפש מעלית לטלויזיה מרהיט, מעלית תקרה, זרוע חשמלית לטלויזיה אשר מסתובבת 180 מעלות או זרוע חשמלית לטלויזיה בגודל 42, 52 או 70 אינץ', צור איתנו קשר.

לייעוץ מקצועי, מחירים מעודכנים, מבצעים, המלצות ופרטים נוספים, פנו אל המומחים למערכות אודיו וידאו בישראל – צוות סראונד סאונד, טלפון ישיר 050-7958164

מחפשים ציוד מדיה לבית או לעסק?

הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר לפרטים נוספים

מי אנחנו

סראונד סאונד מערכות קולנוע ביתי. שיווק מערכות מולטימדיה – שירותי ייעוץ והתקנה מקצועיים.

מאמרים אחרונים