מתגי חשמל

 

מתגי חשמל מעוצבים
מתג חשמל טאצ’ מודל 3

מתגי חשמל מעוצבים

מתג חשמל דקורטיבי להפליא שידהים את האורחים. מתאים לבית או למשרד.

מתגי חשמל מעוצבים הפכו למילה האחרונה בעולם עיצוב הבית והמשרד המודרני. כיום, ניתן לאבזר את הבית במתגים דקורטיבים ובכך לשמור על הקו העיצובי והחדיש של החדר, אם לא להעצים אותו. אביזר החשמל הכל כך זניח הזה, ידהים אתכם, יחולל מהפכה בחזות הבית או המשרד ויהמם את האורחים שלכם!

יתרונות מול חסרונות מתגי חשמל מגע

שילוב מנצח של אסטטיקה ופונקציונליות

היתרון המשמעותי ביותר של מתגי חשמל המופעלים במגע (טאצ’) הוא ללא ספק השילוב האלגנטי שבין פונקציונליות לאסטטיקה במערכת החשמל של הבית או המשרד. אם בעבר דאגנו לשפץ ולחדש את חזות החדר ולהתפשר על מפסקי חשמל פשוטים מפלסטיק, הרי שהיום נוכל להעניק לחדר את המגע שהיה כל כך חסר בעבר.

נוחות התקנה

ניתן להחליף כל מתג פלסטיק מיושן, במפסק מגע מעוצב חדיש ודקורטיבי. לרוב, דגמי המתגים מתאימים לקופסת מתג החשמל שבקיר (קופסת גוויס, או “אמבטיה”), כך שהתקנת המתג החדש לא דורשת מאמץ יתר. שימו לב: אף על פי שעבור רוב הבתים מתג חשמל מעוצבוהמשרדים לא תהיה כל בעיה בהתקנת מתג החשמל החדיש, יתכנו מצבים בהם תאלצו להזמין חשמלאי מוסמך להתקנה.

לראות גם בחושך

מפסקי מגע לא יכולים להיות נוחים יותר. המתגים המעוצבים כוללים תאורת LED עדינה בצבעים כחול ואדום, שמקל משמעותית על מציאת המתג כשהחדר חשוך, אך עדינה מספיק כדי לא להאיר את החדר ולהפריע. בדומה למתגי החשמל הרגילים, מיקומו של המתג חשוב מאוד. מומלץ שמיקום המפסק יהיה נגיש, שימושי ובולט לעין. לעיתים, בייחוד כשמתארחים בבית לא מוכר, ניתן לתור באפלה במשך לא מעט זמן בחיפוש אחר מתג החשמל שעלול להימצא במקום האחרון בו חשבנו לחפש. כאן, מתג החשמל המעוצב מעניק פתרון מצויין. גם במידה והתכנון הלקוי של הקבלן גרם למיקום המתגים החשמליים במקום שקשה להבחנה, ניתן להחליף את המתג הרגיל במתג מעוצב שיבלוט מיד לעין.


 

מחיר

יתרונו של המפסק המעוצב ברור אך מה בנוגע לחסרון? ובכן, לא ניתן להצביע על חסרון בולט כלשהו מלבד החסרון הקל באלמנט המחיר. הודות ומדובר במוצר בעל פאנל קדמי עשוי זכוכית קריסטל, טכנולוגיית מגע מודרנית, עלויות מכס ואישורים שאינם מתקבלים בקלות, אין מנוס – המחיר הוא בהתאם. במידה והנכם בשלבי תכנון שיפוץ או בנייה של בית או משרד וברצונכם להשקיע מעט מעבר על מנת להשלים את המראה עליו תמיד חלמתם, מומלץ לקחת את עלויות מתגי החשמל בחשבון עוד בשלבים המוקדמים.

לסיכום, מתגים ושקעים מעוצבים ניתנים להתקנה בכל בית או משרד, אין צורך ממש במערכת חשמל חכמה לבית, אין צורך בבית חכם ומערכות מורכבות. פונקציה מוכרת בעיצוב חדשני ומרהיב לבית או למשרד.

לייעוץ והצעות מחיר, אנא צרו עימנו קשר ונציגנו ישמחו לעזור. סראונד סאונד.

מחפשים ציוד מדיה לבית או לעסק?

הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר לפרטים נוספים

מי אנחנו

סראונד סאונד | חנות היבואן | מערכות קולנוע ביתי וסטריאו לבית.  שירותי ייעוץ, הדגמה בחנות והתקנה מקצועיים.

מאמרים אחרונים