זרועות ומעמדים שולחניים למסכי מחשב

זרוע טלסקופיט למחשב נייד FB20170

זרועות ומעמדים שולחניים למסכי מחשב

בעולם הטכנולוגי והמודרני של היום, כולנו מכירים, אוחזים ומשתמשים בכל יום באין ספור גאדג’טים ואביזרים המקלים ומיעלים את המטלות והמשימות שלנו בעבודה וגם בשעות  הפנאי.

אין כמעט מי שלא משתמש במחשב או בלאפטופ ,בין אם זה ילדים, נוער, צעירים, ומבוגרים כולנו נעזרים במחשבים, בלאפטופים ובניידים שלנו על מנת לקבל אינפורמציה,על מנת להתעדכן בחדשות ועל מנת לשחק ועל מנת ליהנות מסרטים וסדרות.

https://surround-sound.co.il/מוצר/lx-neo-flex/

כשהמחשבים הם חלק בלתי נפרד מחיינו ומחיי ילדנו והזמן בו אנו נמצאים מול המחשב מגיע למספר שעות ביום והילדים לעיתים משחקים אפילו יותר. בטח בחופשים ובעונת החורף,  חשוב להנגיש את המחשב בצורה המתאימה ביותר שגם תשמור על הבריאות שלנו.

לצורך הנגשת עמדת מחשב או לאפטופ ניתן היום להשתמש בזרועות ומעמדים שולחניים אותם ניתן לרכוש בקלות באינטרנט והמחיר שלהם הוא כעין וכאפס לעומת היתרון הברור של נוחות השימוש והבריאות שהם מביאים איתם.

החשיבות של ישיבה נוחה ובריאה מול מסך המחשב?

היות ומיליוני אנשים בעולם מבלים שעות ארוכות מול מסכי מחשב במהלך שמונה שעו ת עבודה ויותר,ולעיתים אף יותר, שעות ביממה ובכל מקום על פני הגלובוס, מצאו מחקרים כי הישיבה הנכונה והנוחה מול מסך מחשב היא חיונית ביותר עבור תפוקת עבודה טובה, מצב רוח ובעיקר הבריאות שלנו.

https://surround-sound.co.il/מוצר/16-1-%d7%9e%d7%aa%d7%a7%d7%9f-%d7%aa%d7%9c%d7%99%d7%94-%d7%9c%d7%9e%d7%a1%d7%9a-%d7%9e%d7%97%d7%a9%d7%91/

מחקרים מצאו כי ישיבה שאינה נינוחה ובריאה מול מסך מחשב, מפעילה לחץ על חוליות הצוואר והגב וגם לחץ מיותר על מפרקי הידיים ועלולה להוביל לבעיות בריאות רבות החל מדלקות מפרקים, כאבים בחוליות הגב, כאבי צוואר, כאבי שרירים ועוד.

מי צריך זרועות ומעמדים שולחניים למסכי מחשב?

כל מי שמבלה שעות רבות ביממה מול המחשב או הלפטופ וגם ילדים קטנים שגופם בתהליך גדילה חייבים לשים לב ולהקפיד על ישיבה בריאה ונוחה מול המסך ולשם כך מומלץ ורצוי לחבר את מסך המחשב לזרוע מתכווננת או לשים אותו על מעמד שולחני מתכוונן .

מהם זרועות ומעמדים שולחניים למסכי מחשב?

זרוע למסך מחשב או מעמד שולחני למסך המחשב, הם אביזר נלווה המתחבר בקלות לכל סוגי מסכי המחשב. אביזרים אלה מאפשרים כיוון המסך בזווית ובגובה הנכונים כך שלא נדרש לכופף שום חולייה מיותרת בגב או לסובב את הצוואר בזווית לא נוחה על מנת לראות היטב את המסך.

https://surround-sound.co.il/מוצר/%d7%9e%d7%a2%d7%9e%d7%93-%d7%9e%d7%aa%d7%9b%d7%95%d7%95%d7%a0%d7%9f-%d7%9c%d7%9e%d7%97%d7%a9%d7%91/

ישנן גם זרועות למסכי מחשב המסוגלות להביא את המסך למצב של עבודה בעמידה, כך תוכלו לקום מהכיסא מדי שעה או שעתיים, שמומלץ מאוד על ידי כל הרופאים להשבת זרימת הדם הנכונה לרגליים, ותוכלו להמשיך לעבוד בעמידה מול מסך המחשב בנוחות וביעילות.

אילו סוגי זרועות מסכי מחשב קיימים?

קיים מבחר גדול של מעמדים שולחניים וזרועות למסכי מחשב ותוכלו לבחור באביזר המתאים לדרישות ונתוני העבודה שלכם וגם למקום בו אתם מתקינים את המחשב בחדר הילדים. ניתן לבחור גם ברכישת זרוע לטלווזיה 65, ובעוד סוגים רבים וביניהם :

  • זרוע למסך מחשב 285 –  זוהי זרוע במשקל של עד שישה קילוגרמים, עם מתקן תליה למסך מחשב ארגונומי קל ביותר לתפעול, ניתן לסובב ולהטות את הזרוע בכיוונים רבים על מנת לקבל זוית מותאמת פרונטלית למבט העיניים. ניתן לפתוח ולהאריך את הזרוע למרחק מקסימאלי של כשלושים ושבעה סנטימטרים והיא מורכבת משלושה מפרקים ושתי זרועות. קלה ביותר להרכבה ותפעול.
  • זרוע למחשב לפטופ  FB20170 עמדת עבודה ארגונומית ומתכווננת למחשבים ניידים, הזרוע מאפשרת לעבוד במצב של עמידה, או במצב ישיבה, שינוי מבורך שתוכלו לעשות במהלך העבודה לנוחותכם המירבית.
  • עמדת עבודה דגם FC35זוהי עמדת עבודה מתכווננת ואיכותית המאפשרת מספר אופציות לעבודה ובריאה במיוחד. העמדה מאפשרת עבודה בישיבה, וגם עבודה בעמידה ומומלצת מאוד לשימוש במשרד או בחר העבודה בבית. העמדה מתכווננת למסך ומקלדת. כיוון המצב אפשרי לכל גובה רצוי למשתמש לנוחיותו המרבית. הזרוע מורכבת משני מפרקים וממפרק אנכי.
  • זרוע למסך מחשב ארגוטרון LX – NEO FLEX – זוהי מעולה, זרוע בעלת מפרקים בצבע כסוף המאפשרת כיוונון מקסימאלי לכל כיוון בהתאם לנוחות המשתמש, ניתן לסובב את המסך ימינה, שמאלה, למעלה ולמטה ועוד ניתן להאריך את הזרוע עד קרוב לחצי מטר , הזרוע שוקלת כשמונה קילוגרמים, היא מתחברת בחיבור פשוט לשולחן ומאפשרת גם תנועה אופקית ותנועה אנכית למסך המחשב.

היכן ניתן להשיג זרועות ומעמדים שולחניים למסכי מחשב?

אם ברצונכם לשפר את איכות העבודה שלכם מול המחשב ואת בריאותכם כדאי ומומלץ לכם לשקול רכישת זרוע או מעמד שולחני למסך המחשב, למשרד לחדר העבודה בבית וגם למחשב המשחקים בחדר הילדים. תוכלו להתרשם ולהתעדכן בקטלוג צבעוני מפורט , אותו תמצאו באתר האינטרנט של חברה המתמחה בשיווק זרועות למסכי מחשב ומעמדים שולחניים למסכי מחשב.

ניתן להתרשם ממפרט טכני מפורט של מבנה הזרוע ויכולות הביצוע שלה ולבחור את הזרוע או המעמד השולחני המתאים לכם ביותר,שישפרו את איכות העבודה שלכם ובמיוחד ישמרו על בריאותכם ובריאות ילדיכם בזמן שהם משחקים במשחקי מחשב

מחפשים ציוד מדיה לבית או לעסק?

הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר לפרטים נוספים

מי אנחנו

סראונד סאונד | חנות היבואן | מערכות קולנוע ביתי וסטריאו לבית.  שירותי ייעוץ, הדגמה בחנות והתקנה מקצועיים.

מאמרים אחרונים