עינית לממיר יס הוט

X

עינית לממיר יס הוט

עינית לממיר ומכשירי IR נוספים – עייפים ממראה הכבלים המשתלשלים שמכערים את פינת הטלויזיה? 

איסוף עצמי בתיאום מראש | משלוח | משלוח + התקנה מקצועית | אחריות מלאה לשנה | העיניות מיועדות לעבודה בפנים הבית בלבד. מחירים כוללים מע”מ.

  • עלות 230 ש”ח (כולל תמיכה)
  • לפרטים והזמנות, צור קשר בטלפון: 0507958164
  • שים לב: העינית אינה מבטלת את הצורך בחיבור הממיר לטלויזיה עם כבל Hdmi.
ראה אופן התקנה מטה
ראה עוד

קטגוריות רלוונטיות

X
  • מערכות קולנוע ביתי

    מערכות קולנוע ביתי (38)

    מערכות קולנוע ביתי | חנות קולנוע ביתי רשימת מערכות קולנוע ביתי אשר נבחרה בקפידה על ידי מומחי הסאונד של סראונד סאונד. ליעוץ מקצועי והתאמה אישית, מומלץ ליצור עמנו קשר ולהגיע לחנות. מערכת אודיו מותאמת, מורכבת ממגבר ורמקולים כאשר יש לבחור בקפידה את היחידות המרכיבות אותה ורמת התאימות בין הרכיבים.

סרטון הדרכה: כיצד פועלת עינית IR לממיר?

סרטון הדרכה 2: אופן התקנת עינית שליטה

 

מדוע לרכוש עינית לממיר HD דווקא אצלנו?

אם לשים זאת בכמה מילים – מקצועיות, אחריות, אמינות. סראונד סאונד מבצעת פרויקטים של מערכות אודיו וידאו ולצורך כך נדרשת לשימוש בעיניות שליטה אמינות במיוחד ואשר מתאימות לרוב המוחץ של ממירים ומוצרי מולטימדיה נשלטי שלט IR,  חברת סראונד סאונד מתמחה בשיווק מערכות סטריאו | זרועות ברקן לטלויזיה | מקרנים לקולנוע ביתי ועוד.

סראונד סאונד מודה לאלפי לקוחותיה המרוצים על תמיכתם ובחירתם בשירותיה המקצועיים. עיניות שליטה לממיר ומכשירים נוספים החל מ- 199₪ בלבד! אנא, הרגש חופשי ליצור עימנו קשר בכל זמן ובכל שאלה.

עינית שליטה מותאמת לממיר יס, הוט פרטנר, סלקום.

בעזרת העינית לממיר, תוכל להסתיר כל מכשיר בעל שלט רחוק ולשלוט בו באופן מלא, גם כאשר אינו גלוי לעין.

פיתרון מושלם לשליטה על מערכת קולנוע ביתית נסתרת במזנון, ארון או מאחורי קיר. ראוי לציין כי העינית אינה מעבירה שידור אלא את יכולת השליטה במכשירים בלבד.

איך להתקין את העינית לממיר?

ישנן 2 שיטות בעזרתן נוכל לזהות היכן נמצאת העינית הקולטת את אות השלט על מנת להתקין את העינית כראוי.

שיטה א:

לאחר חיבור העינית הראשית לגוף המתכת, חיבור הגוף לחשמל וחיבור עינית הקצה למכשיר הרצוי, ניתן לבצע את הפעולה הבאה.

אדם אחד העומד ממול לטלויזיה (עליה דאגנו להדביק את העין הראשית הקולטת), מחזיק בשלט ולוחץ לחיצות רצופות על פקודה מסוימת בשלט, מגביר את הקול לצורך הדוגמה.

בזמן הגברת הקול, אדם נוסף מעביר את עינית הקצה לאורכו ולרוחבו של המכשיר המוסתר עד אשר פקודת הגברת הקול עוברת ומדביק את העינית על המכשיר.

שיטה ב:

ראשית, יש להחשיך את החדר ולהדליק פנס. את הפנס יש להעביר על פני המכשיר באיטיות עד אשר נבחין בנקודה שחורה.

נקודה שחורה זו הינה העינית הקולטת את אות השלט. בהימצא העין הקולטת, ניתן להדביק את עינית הקצה ממולה, על פני המכשיר.

שים לב, במקרים מסוימים, העינית הקולטת לא נראית לעין. כמו כן, חשוב מאוד לציין כי אם בלחיצה על כפתור השלט, הקרן הנשלחת מזהה את העינית הקולטת שהדבקנו על הטלויזיה, ובנוסף מזהה את העין הקולטת שעל גבי הממיר, תיווצר התנגדות וסבירות גבוהה שהאות פשוט לא יתקבל ע”י אף גורם.

המלצתנו היא להיעזר בשירותיו של מתקין לצורך ביצוע זיהוי העינית והתקנתה תמורת עלות ביקור סמלית. עינית לממיר הינה הפתרון האידאלי להסתרת המכשירים לקבלת מראה נקי ואסטטי בחלל החדר.

כיצד עובדת עינית לממיר יס מקס טוטאל?

על כל מכשיר הפועל בעזרת שלט רחוק, בין אם מדובר בממיר, DVD, סטרימר או רסיבר מערכת קולנוע ביתי, ישנה עינית קליטה, לרוב קשה לזיהוי, אשר קולטת את אות האינפרא של השלט. בלחיצה על כפתור השלט, נשלחת קרן אינפרא בלתי נראית לעינית הקליטה של המכשיר בו אנו מעוניינים לשלוט. עינית זו הינה עינית פאסיבית אשר קולטת את הפקודה שנשלחת על גבי הקרן ומבצעת את הפעולה הרצויה ע”י המשתמש. במקרה של הסתרת הממיר ו\או מערכת הקולנוע הביתי, הרי שיש צורך להקנות את היכולת לשלוט בו. עינית לממיר, כשמה כן היא, למעשה “הארכה” לעינית הקולטת את האות של השלט שבמכשיר.

עינית לממיר, אמנם שולטת בממיר אך ביכולתה לאפשר למשתמש שליטה בכל מכשיר הנשלט ע”י שלט רחוק. ניתן לשלוט, שליטה מלאה ב:

האם העינית שולטת על כל סוג של ממיר?

התשובה הקצרה – כן, התשובה הארוכה – תלוי. כיום, דגמים רבים מסוגלים לשלוט ללא בעיה מיוחדת הן על ממיר HOT והן על ממירי YES. לקוחות רבים שואלים אותנו האם חברות הכבלים מעניקות שירות התקנת עינית לממיר דיגיטלי כחלק מפעילותם.

עינית לממיר הוט

נכון להיום, ככל הידוע לנו, לחברת הוט עינית ייחודית לה, אותה היא משווקת. עם זאת, חשוב להבין שעינית לממיר של הוט שולטת אך ורק בממיר ולא באף מכשיר נוסף, כך שאם ברשותכם מגבר, סטרימר או מכשירי מדיה אחרים הפועלים על שלט רחוק, עינית לממיר hot לא תשלוט בהם. בין אם ברשותכם ממיר רגיל או ממיר hd, עינית hot מקורית תשלוט בממיר בלבה.

עינית לממיר יס

בניגוד לחברת הוט, חברת יס אינה משווקת עיניות שליטה. הסיבה לא לגמרי ברורה לנו אבל הערכתנו היא שברצונם למנוע התעסקות עם “פרט שולי” מבחינתם. חברת סראונד סאונד מציעה פתרון ללקוחות יס המעוניינים בהסתרת הממיר תוך שמירה על יכולת השליטה. אם ברצונך בעינית לממיר yes max hd או עינית לממיר hd דיגיטלי רגיל, חברתנו מציעה את הפתרון המושלם.

לאילו מקרים מיועדת העינית?

בנוסף להיות סט עיניות שליטה הפתרון האידיאלי לשליטה במכשירי אלקטרוניקה נסתרים, עיניות אינפרא הן גם הבחירה המושלמת לתרחישים הבאים:

חדר שינה

במידה והטלויזיה מונחת על שידה ובתוכה מכשירי המדיה, אתה מוצא את עצמך נאלץ להתיישב או לעוות את גופך רק כדי לעבור תחנה או לשנות את עוצמת הקול בעזרת השלט.

התקנת עינית לממיר תקל עליך כשהעינית גלויה וכל שתצטרך לעשות הוא לחיצה קלה על השלט.

מכשירי מדיה חסומים

במצבים מסוימים מכשירי המדיה כגון ממיר, DVD, מגבר וכו’ אמנם נראים בבירור מאחורי דלתות זכוכית (או חשופים לגמרי), אבל מכשולים בחדר מונעים מהשלט שלך “לראות” אותם כמו שצריך.

חסימות אלה עשויות לכלול שולחנות קפה, ריהוט אחר, חיות מחמד, או פשוט באזורים בהם אזור הישיבה מחוץ לגישה השלט.

התקנת עינית לממיר היא דרך אידיאלית לעקוף מכשולים אלה ולהבטיח שהפעלת השלט תעבוד כראוי.

מכשירי מדיה בחדרים אחרים

כאמור, בתליית מסך הטלויזיה על הקיר, ניתן להעביר את כל הכבלים שיוצאים ממכשירי המדיה, דרך חור מאחורי הטלויזיה, לחדר הסמוך ולהניח שם את המכשירים.

במקרים מסוימים, ניתן להניח את המכשירים בחדר סמוך בתוך ארון אם זה חדר שינה, על מדף אם מדובר בחדר עבודה, מחסן, שירותים וכו’.

התקנת עינית במצבים הנ”ל יכולה לחסוך המון מקום ומעל לכל, להעניק מראה אסתטי ללא חוטים.

עינית לממיר יס או הוט 

עינית שליטה לממיר, ולמערכת קולנוע ביתי, מגיעות בסט הכולל עינית 1 ראשית קולטת, בגודל 2X1 ס”מ, 4 עיניות לשליטה  עד 4 מכשירים (הנקראות “עיניות קצה”), מגבר בגודל 10X10 ס”מ ושנאי.

כיוון שמדובר “הארכה” לעינית הקולטת של המכשיר הרי שנאלץ למתוח כבל מאזור הממיר לאזור הטלויזיה. העינית הראשית נדבקת, בעזרת דבק דו-צדדי, לפאנל מסך הטלויזיה באופן כזה שפנייה מופנות כלפי הצופה.

עינית לממיר זו תשמש כעינית הקולטת את האות עם הפקודה שבו מעוניין הצופה לבצע. העינית מתחברת, ע”י חוט דק בעובי של כבל לאוזניות מכשיר סלולרי, לגוף המתכתי.

הגוף המתכתי מחובר לחשמל, בעזרת שנאי, ומונח באזור הריכוז של המכשירים הנסתרים. ממנו, יוצאים עיניות קצה המתחברות כל אחת למכשיר מוסתר אחר ע”י הדבקה.

למשל, עינית לממיר תהיה מחוברת ע”י הדבקה על גוף הממיר, ממול לעינית הקולטת את השלט, הנמצאת חבויה בתוך הממיר ויש לגלותה.

זקוקים לעזרה?

יצירת קשר מהירה

X