עינית לממיר יס הוט

עינית לממיר ומכשירי IR נוספים – עייפים ממראה הכבלים המשתלשלים שמכערים את פינת הטלויזיה? שים לב: העינית אינה מבטלת את הצורך בחיבור הממיר לטלויזיה עם כבל אודיו \ וידאו (Hdmi.

איסוף עצמי בתיאום מראש | משלוח | משלוח + התקנה מקצועית | אחריות מלאה לשנה | העיניות מיועדות לעבודה בפנים הבית בלבד. מחירים כוללים מע”מ.

  • לפרטים והזמנות, צור קשר בטלפון: 0507958164

סרטון הדרכה: כיצד פועלת עינית IR לממיר?

סרטון הדרכה 2: אופן התקנת עינית שליטה

מדוע לרכוש עינית לממיר HD דווקא אצלנו?

אם לשים זאת בכמה מילים – מקצועיות, אחריות, אמינות. לזכותנו קהל לקוחות רחב, פרטי ועסקי כאחד, אותם אנו משרתים נאמנה מזה שנים. חברת סראונד סאונד מתמחה בשיווק מערכות סטריאו | זרועות ברקן לטלויזיה | מקרנים לקולנוע ביתי ועוד.

סראונד סאונד מודה לאלפי לקוחותיה המרוצים על תמיכתם ובחירתם בשירותיה המקצועיים. עיניות שליטה לממיר ומכשירים נוספים החל מ- 199₪ בלבד! אנא, הרגש חופשי ליצור עימנו קשר בכל זמן ובכל שאלה.

עינית שליטה מותאמת לממיר יס, הוט או לווין פרטי.

בעזרת העינית לממיר, תוכל להסתיר כל מכשיר בעל שלט רחוק ולשלוט בו באופן מלא, גם כאשר אינו גלוי לעין.

פיתרון מושלם לשליטה על מערכת קולנוע ביתית נסתרת במזנון, ארון או מאחורי קיר. ראוי לציין כי העינית אינה מעבירה שידור אלא את יכולת השליטה במכשירים בלבד.

איך להתקין את העינית לממיר?

ישנן 2 שיטות בעזרתן נוכל לזהות היכן נמצאת העינית הקולטת את אות השלט על מנת להתקין את העינית כראוי.

שיטה א:

לאחר חיבור העינית הראשית לגוף המתכת, חיבור הגוף לחשמל וחיבור עינית הקצה למכשיר הרצוי, ניתן לבצע את הפעולה הבאה.

אדם אחד העומד ממול לטלויזיה (עליה דאגנו להדביק את העיו הראשית הקולטת), מחזיק בשלט ולוחץ לחיצות רצופות על פקודה מסויימת בשלט, מגביר את הקול לצורך הדוגמה.

בזמן הגברת הקול, אדם נוסף מעביר את עינית הקצה לאורכו ולרוחבו של המכשיר המוסתר עד אשר פקודת העגברת הקול עוברת ומדביק את העינית על המכשיר.

שיטה ב:

ראשית, יש להחשיך את החדר ולהדליק פנס. את הפנס יש להעביר על פני המכשיר באיטיות עד אשר נבחין בנקודה שחורה.

נקודה שחורה זו הינה העינית הקולטת את אות השלט. בהמצא העין הקולטת, ניתן להדביק את עינית הקצה ממולה, על פני המכשיר.

שים לב, במקרים מסויימים, העינית הקולטת לא נראית לעין. כמו כן, חשוב מאוד לציין כי אם בלחיצה על כפתור השלט, הקרן הנשלחת מזהה את העינית הקולטת שהדבקנו על הטלויזיה, ובנוסף מזהה את העין הקולטת שעל גבי הממיר, תיווצר התנגדות וסבירות גבוהה שהאות פשוט לא יתקבל ע”י אף גורם.

המלצתנו היא להעזר בשירותיו של מתקין לצורך ביצוע זיהוי העינית והתקנתה תמורת עלות ביקור סמלית. עינית לממיר הינה הפיתרון האידאלי להסתרת המכשירים לקבלת מראה נקי ואסטטי בחלל החדר.

לאילו מקרים מיועדת העינית?

בנוסף להיות סט עיניות שליטה הפתרון האידיאלי לשליטה במכשירי אלקטרוניקה נסתרים, עיניות אינפרא הן גם הבחירה המושלמת לתרחישים הבאים:

חדר שינה

במידה והטלויזיה מונחת על שידה ובתוכה מכשירי המדיה, אתה מוצא את עצמך נאלץ להתיישב או לעוות את גופך רק כדי לעבור תחנה או לשנות את עוצמת הקול בעזרת השלט.

התקנת עינית לממיר תקל עליך כשהעינית גלויה וכל שתצטרך לעשות הוא לחיצה קלה על השלט.

מכשירי מדיה חסומים

במצבים מסוימים מכשירי המדיה כגון ממיר, DVD, מגבר וכו’ אמנם נראים בבירור מאחורי דלתות זכוכית (או חשופים לגמרי), אבל מכשולים בחדר מונעים מהשלט שלך “לראות” אותם כמו שצריך.

חסימות אלה עשויות לכלול שולחנות קפה, ריהוט אחר, חיות מחמד, או פשוט באזורים בהם אזור הישיבה מחוץ לגישה השלט.

התקנת עינית לממיר היא דרך אידיאלית לעקוף מכשולים אלה ולהבטיח שהפעלת השלט תעבוד כראוי.

מכשירי מדיה בחדרים אחרים

כאמור, בתליית מסך הטלויזיה על הקיר, ניתן להעביר את כל הכבלים שיוצאים ממכשירי המדיה, דרך חור מאחורי הטלויזיה, לחדר הסמוך ולהניח שם את המכשירים.

במקרים מסויימים, ניתן להניח את המכשירים בחדר סמוך בתוך ארון אם זה חדר שינה, על מדף אם מדובר בחדר עבודה, מחסן, שירותים וכו’.

התקנת עינית במצבים הנ”ל יכולה לחסוך המון מקום ומעל לכל, להעניק מראה אסתטי ללא חוטים.

עינית לממיר יס או הוט דגם 1300

עינית שליטה לממיר, ולמערכת קולנוע ביתי, מגיעות בסט הכולל עינית 1 ראשית קולטת בגודל 2X1 ס”מ, 4 עיניות לשליטה של עד 4 מכשירים (הנקראות “עיניות קצה”), מגבר בגודל 10X10 ס”מ ושנאי.

כיוון שמדובר “הארכה” לעינית הקולטת של המכשיר הרי שנאלץ למתוח כבל מאזור הממיר לאזור הטלויזיה. העינית הראשית נדבקת, בעזרת דבק דו-צדדי, לפאנל מסך הטלויזיה באופן כזה שפנייה מופנות כלפי הצופה.

עינית לממיר זו תשמש כעינית הקולטת את האות עם הפקודה שבו מעוניין הצופה לבצע. העינית מתחברת, ע”י חוט דק בעובי של כבל לאוזיות מכשיר סלולרי, לגוף המתכתי.

הגוף המתכתי מחובר לחשמל, בעזרת שנאי, ומונח באזור הריכוז של המכשירים הנסתרים. ממנו, יוצאים עיניות קצה המתחברות כל אחת למכשיר מוסתר אחר ע”י הדבקה.

למשל, עינית לממיר תהיה מחוברת ע”י הדבקה על גוף הממיר, ממול לעינית הקולטת את השלט, הנמצאת חבויה בתוך הממיר ויש לגלותה.

כיצד עובדת עינית לממיר יס מקס טוטאל?

על כל מכשיר הפועל בעזרת שלט רחוק, בין אם מדובר בממיר, DVD, סטרימר או רסיבר מערכת קולנוע ביתי, ישנה עינית קליטה, לרוב קשה לזיהוי, אשר קולטת את אות האינפרא של השלט. בלחיצה על כפתור השלט, נשלחת קרן אינפרא בלתי נראית לעינית הקליטה של המכשיר בו אנו מעוניינים לשלוט. עינית זו הינה עינית פאסיבית אשר קולטת את הפקודה שנשלחת על גבי הקרן ומבצעת את הפעולה הרצויה ע”י המשתמש. במקרה של הסתרת הממיר ו\או מערכת הקולנוע הביתי, הרי שיש צורך להקנות את היכולת לשלוט בו. עינית לממיר, כשמה כן היא, למעשה “הארכה” לעינית הקולטת את האות של השלט שבמכשיר.

עינית לממיר, אמנם שולטת בממיר אך ביכולתה לאפשר למשתמש שליטה בכל מכשיר הנשלט ע”י שלט רחוק. ניתן לשלוט, שליטה מלאה ב:

האם העינית שולטת על כל סוג של ממיר?

התשובה הקצרה – כן, התשובה הארוכה – תלוי. כיום, דגמים רבים מסוגלים לשלוט ללא בעיה מיוחדת הן על ממיר HOT והן על ממירי YES. לקוחות רבים שואלים אותנו האם חברות הכבלים מעניקות שירות התקנת עינית לממיר דיגיטלי כחלק מפעילותם.

עינית לממיר הוט

נכון להיום, ככל הידוע לנו, לחברת הוט עינית ייחודית לה, אותה היא משווקת. עם זאת, חשוב להבין שעינית לממיר של הוט שולטת אך ורק בממיר ולא באף מכשיר נוסף, כך שאם ברשותכם מגבר, סטרימר או מכשירי מדיה אחרים הפועלים על שלט רחוק, עינית לממיר hot לא תשלוט בהם. בין אם ברשותכם ממיר רגיל או ממיר hd, עינית hot מקורית תשלוט בממיר בלבה.

עינית לממיר יס

בניגוד לחברת הוט, חברת יס אינה משווקת עיניות שליטה. הסיבה לא לגמרי ברורה לנו אבל הערכתנו היא שברצונם למנוע התעסקות עם “פרט שולי” מבחינתם. חברת סטריאוסאונד מציעה פתרון ללקוחות יס המעוניינים בהסתרת הממיר תוך שמירה על יכולת השליטה. אם ברצונך בעינית לממיר yes max hd או עינית לממיר hd דיגיטלי רגיל, חברתנו מציעה את הפיתרון המושלם.

לפרטים נוספים, צור עמנו קשר – צוות © סראונד סאונד. טלפון 050-7958164.

תגיות: עינית לממיר הוט, עינית לממיר יס מקס טוטאל, עינית לממיר רגיל של yes, עינית לממיר יס, עינית ליס, מקס טוטאל, יס, רגיל של, yes , hot, הוט, לטלויזיה, ir, דיגיטלי, hd.
ציוד לקולנוע ביתי

כבל HDMI לקולנוע ביתי

כבל HDMI פשוט או איכותי? שים לב: יתכן ולא כל המוצרים מוצגים באתר יתכן ומחירים השתנו ולא הספקנו לעדכן. מומלץ ליצור קשר לפרטים מדויקים. סראונד סאונד סראונד סאונד יבואנית ומשווקת כבלים HDMI איכותים מבית מיטב המותגים...

קרא עוד

ממתג מפצל Kinivio HDMI 4K
קרא עוד
ציוד לקולנוע ביתי

ממתג מפצל למערכת קולנוע ביתי

הפריט המשעמם ביותר שכל מערכת קולנוע ביתי צריכה יש לכם פלייסטישן 4 ו- Xbox? אולי יש לכם גם Wii U במקרה? עדיין נסחבים עם נגן הבלוריי? רוצים להטריח את כל המשפחה לשבת לצפות בסרטוני החופשה...

קרא עוד

קולנוע ביתי
קרא עוד
ציוד לקולנוע ביתי

קולנוע ביתי מערכות ציוד ואביזרים

קולנוע ביתי מערכות ציוד ואביזרים ציוד, אביזרים ורכיבים הנחוצים להרכבת מערכות קולנוע ביתי שידהימו את המשפחה והחברים הרכבת מערכת קולנוע ביתי טובה יכולה להיות פשוטה. המפתח הוא זיווג נכון בין תמונה איכותית והגברה טובה בסראונד. בהמשך,...

קרא עוד

ציוד לקולנוע ביתי

מתגי חשמל

  מתגי חשמל מעוצבים מתג חשמל דקורטיבי להפליא שידהים את האורחים. מתאים לבית או למשרד. מתגי חשמל מעוצבים הפכו למילה האחרונה בעולם עיצוב הבית והמשרד המודרני. כיום, ניתן לאבזר את הבית במתגים דקורטיבים ובכך לשמור על הקו העיצובי...

קרא עוד

כבל HDMI איכותי לקולנוע ביתי
קרא עוד
ציוד לקולנוע ביתי

כבל HDMI

חווה עולמות שעינייך מעולם לא ראו אנו מוקסמים מהבלתי יאומן. במיוחד כאשר הוא חוצה מהבלתי יאומן לעולם האמיתי. כבלי High-End Edition איכותיים HDMI ™ מייצגים את השאיפה להפוך דינוזאורים, הוביטים וחייזרים ליצורים חיים ונושמים. הכבלים...

קרא עוד

DVD-4-spec
קרא עוד
ציוד לקולנוע ביתי

DVD-4

מדף זכוכית שחורה מחוסמת דגם DVD-4 אמין וחזק ביותר אסטטי ביותר לחדרי שינה, מגש הזכוכית מסתיר את תחתית המכשירים בניגוד למדפי המתכת.   משקל נשיאה 10 ק"ג גודל מגש הזכוכית- עומק 30 ס"מ, רוחב- 44 ס"מ אינו מומלץ לשימוש...

קרא עוד

רמקולים למקלחת מוגני מים
קרא עוד
ציוד לקולנוע ביתי

רמקולים למקלחת מוגני מים

רמקולים למקלחת מוגני מים - לתפוס ראש באמבטיה אחד הפינוקים הכי גדולים היום, לאנשים שלא רוצים לוותר על שום דבר, אם הם יכולים להתענג על הרגע, הוא רמקולים למקלחת מוגני מים. יש אנשים שנכנסים לאמבטיה...

קרא עוד

מערכת סטריאו איכותית
קרא עוד
ציוד לקולנוע ביתי

מערכת סטריאו איכותית

בעידן הטכנולוגי המתפתח והמתחדש בו אנו חיים, אנו עדים חדשות לבקרים למוצרים ולחידושים שנשמעים כמו עוד חלום שהתגשם. אין שנה בה לא יוצאים לשוק מגוון עצום של מוצרים חדשים בכל תחומי החיים. כל הפיתוחים החדשים...

קרא עוד

טכנולוגיות חדשות אודיו וידאו
קרא עוד
ציוד לקולנוע ביתי

טכנולוגיות חדשות בתחומי האודיו וידאו

אחד מהתחומים בו אפשר לזהות התקדמות של ממש בשנים האחרונות הוא דווקא התחום של טכנולוגיות אודיו וטכנולוגיות וידאו, וכמובן השילוב ביניהן. עליית השימוש בווידאו הייתה ברורה לנו עוד מימי ההתפוצצות הדמוגרפית של יוטיוב וקיבלה משנה...

קרא עוד

איך תשדרגו את חווית הצפייה במשחקי המונדיאל – לראות את מסי ורונאלדו בגדול
קרא עוד
ציוד לקולנוע ביתי

איך תשדרגו את חווית הצפייה במשחקי המונדיאל – לראות את מסי ורונאלדו בגדול

איך תשדרגו את חווית הצפייה במשחקי המונדיאל – לראות את מסי ורונאלדו בגדול המונדיאל כבר בפתח והציפייה לקראת אירוע הספורט הגדול בעולם כבר בשיאה וזה בדיוק הזמן לשדרג את חוויית הצפייה שלכם. אם נצטרף להמר...

קרא עוד

השכרת ציוד הגברה
קרא עוד
ציוד לקולנוע ביתי

השכרת ציוד הגברה – ארבעה כללים שימנעו נפילה

השכרת ציוד הגברה - ארבעה כללים שימנעו נפילה אם אתם נמצאים באמצע ארגון של אירוע, אחד מהסעיפים שבוודאי קיימים בצ'ק ליסט שלכם, הוא ציוד ההגברה (ליתר דיוק, השכרת ציוד ההגברה, מאחר ואנחנו מניחים שאינכם אנשי...

קרא עוד

איך לבחור כבל HDMI לקולנוע ביתי
קרא עוד
ציוד לקולנוע ביתי

איך לבחור כבל HDMI לקולנוע ביתי

איך לבחור כבל HDMI לקולנוע ביתי אנשים רבים תוהים אם איכות כבל HDMI שבחרו תשפיע על איכות התמונה שיקבלו בתצוגה שלהם. באופן כללי, איכות ירודה של כבל HDMI שגורמת לאיכות ירודה בתמונה זה לא משהו...

קרא עוד