זרועות חשמליות לטלויזיה

ליעוץ מקצועי ומחיר מחירון מדויק ועדכני, צור קשר בטופס או בטלפון ישיר: 050-7958164

אפשרויות רכישה: איסוף עצמי | משלוח | משלוח כולל התקנת מקצועית | מחירים כוללים מע”מ.

סראונד סאונד

שיווק ושירות התקנות מקצועי ואמין: מערכות קולנוע ביתי מתקדמות, זרועות חשמליות לטלויזיה ועוד.

שים לב, יתכן ולא כל הזרועות מוצגות \ מחירים לא עדכניים.

התקנת זרועות חשמליות למסכי טלויזיה

פרויקטים לדוגמה

למה סראונד סאונד?

אם לשים זאת בכמה מילים – מקצועיות, אחריות, אמינות. לזכותנו קהל לקוחות רחב, פרטי ועסקי כאחד, אותם אנו משרתים נאמנה מזה שנים.

ליעוץ מקצועי אודות זרועות חשמליות לטלויזיות, פנו אלינו. צוות סראונד סאונד.

זרוע חשמלית לטלויזיה מעלית עולה ויורדת בסלון

זרועות חשמליות לטלויזיה | זרועות הרמה חשמליות | מערכות קולנוע ביתי

רבים אינם מודעים לאפשרות התקנת זרוע חשמלית לטלויזיה שלהם. זרועות החשמליות לטלויזיה קיימות בשוק כבר לא מעט שנים. מחירן הגבוה של הזרועות החשמליות הקשו על שיווקן כראוי לשוק החופשי, לאחרונה חלה ירידה קלה במחירי הזרועות החשמליות והחלה הזרמה של זרועות למסכי led\lcd ופלזמה המונעות ע”י שלט רחוק.

סראונד סאונד התקנת זרועות חשמליות למסכי טלויזיה

שיווק ושירות התקנות מקצועי: זרועות לטלויזיה | מערכות קולנוע ביתי | מתגי חשמל מעוצבים ועוד.

יצרני זרועות חשמליות לטלויזיה מומלצים בשוק

רוב רובן של הזרועות החשמליות מיובאות ממדינות כמו סין, סינגפור, קוריאה. בחירת זרוע חשמלית לטלויזיה הינה קריטית מאד.

שלא כמו בחירת זרוע מתכווננת רגילה, מדובר במנגנון חשמלי ממונע אשר אמור להחזיק מעמד כמה וכמה שנים טובות.

כמו כן, על המנוע הזעיר להיות שקט ביותר וחזק מאד בו-זמנית. חברות כמו people of lava השוודית או Vogels ההולנדית נחשבות כיום לחברות המובילות בתחום הזרועות החשמליות לטלויזיות, הן מבחינת אמינות המנועים החרישיים, הן מבחינת הידועים אריכות ימים והן מבחינת העיצוב והגימור המושלם – כמו שרק האירופאים יודעים.

חברות people of lava ו- Vogels מפתחת מגוון רחב של זרועות ממונעות אך גולת הכותרת הן ללא ספק זרועות חשמליות המתכווננות לסיבוב המסך שמאלה ו\או ימינה.

שילוב של זרוע חשמלית לטלויזיה בעיצוב הבית ע”י מעצבי פנים ואדריכלים החל לתפוס תאוצה בשנים האחרונות. השימוש בזרוע הרמה והטמעת מכשירים חשמליים “מסורבלים” (מעצבי פנים שונאים חוטים – כמו כולנו) הפך לפיתרון אידאלי בעיצוב מרחב המחייה.

אחרי המזנון לסלון, מסך הטלויזיה הפך לרהיט המבוקש ביותר בבית כיום אך צורתו ועיצובו מקשה על מעצב הפנים או האדריכל ביצירת מרחב המחייה הנינוח והאסטטי ביותר עבור הלקוח.

האם כל זרוע חשמלית מתאימה לכל טלויזיה?

זרוע חשמלית מוגבלת במשקלים שבאפשרותה לשאת, כמו כל זרוע מתכווננת רגילה אחרת. לכן, חשוב מאוד לדעת את משקל המסך שברשותך לפני רכישת הזרוע החשמלית.

בדרך כלל, אף על פי שהיצרן קובע כי המשקל המקסימלי הרצוי לא יעבור משקל כולל של 30 קילוגרמים, מניסיון, מומלץ לשמור על משקל מקסימלי של לא יותר מ- 20 קילוגרמים – או במילים אחרות, לקחת מקדם ביטחון של כ- 10 קילוגרמים.

מחיר התקנה, האם אפשר להתקין לבד?

ובכן, אין תשובה חד משמעית שכן לא כל אדם יוכל להתקין את הזרוע בעצמו. מדובר במנגנון חשמלי ותהליכי התקנה מעט מסובכים לאדם הממוצע. האם ניתן לנסות להתקין לבד? אני מניח שכן, יחד עם זאת, אני לא ממליץ על כך. הנזק שעלול להיגרם בהתקנת זרוע חשמלית לטלויזיה עלול להיות בלתי הפיך וחבל.

מחיר התקנה ע”י מתקין זרועות מוסמך נע בין 350 – 2500 ש”ח תלוי בזרוע לטלויזיה המדוברת, אופי ההתקנה ומרחק הנסיעה. כיוון שהתקנת זרועות תקרתיות וזרועות הרמה כרוכות בליווי בעלי מקצוע נוספים והתקנה ארוכה יותר, העלויות באופן טבעי גבוהות יותר.

בין אם הנך מחפש מעלית לטלויזיה מרהיט, מעלית תקרה, זרוע חשמלית לטלויזיה אשר מסתובבת 180 מעלות או זרוע חשמלית לטלויזיה בגודל 42, 52 או 70 אינץ’, צור איתנו קשר.

לייעוץ מקצועי, מחירים מעודכנים, מבצעים, המלצות ופרטים נוספים, פנו אל המומחים למערכות אודיו וידאו בישראל – צוות סראונד סאונד, טלפון ישיר 050-7958164

זרועות ברקן דו מפרקיות להתקנה על קיר
קרא עוד
זרועות לטלויזיה

זרועות ברקן למסכי טלויזיה שיווק והתקנה

להנאה מושלמת מהקולנוע הביתי ומכל פינה בחדר סטריאו סאונד מציעה פתרונות תלייה מתקדמים עבור מסך ה- LCD, הפלזמה או ה- LED שלכם. התאמה אישית של הזרוע לטלויזיות שברשותכם, תוך דגש אל מקסום התועלת ובמסגרת התקציב. יעוץ...

קרא עוד

קרא עוד
זרועות לטלויזיה

זרוע הרמה לטלויזיה עד 55″

סרטון להמחשה https://youtu.be/F0-KrAEfeIc זרוע הרמה חשמלית לטלויזיה עד 55 אינץ' – טלפן להצעת מחיר – זרוע הרמה מעלית חשמלית לטלויזיה משידה / מיטה / מזנון וכו' זרוע הרמה ( מעלית לטלויזיה ) זו הינה איכותית ביותר ומאפשרת תנועה מדוייקת וחלקה של...

קרא עוד

זרוע מעלית 40
קרא עוד
זרועות לטלויזיה

זרוע מעלית לטלויזיה עד 40″

זרוע מעלית לטלויזיה עד 40" https://youtu.be/F0-KrAEfeIc זרוע מעלית לטלויזיה עד 40" -טלפן להצעת מחיר- זרוע מעלית חשמלית לטלויזיה מרהיט / מיטה / מזנון וכו' זרוע הרמה ( מעלית חשמלית ) זו הינה איכותי ביותר ומאפשרת תנועה מדוייקת וחלקה של...

קרא עוד

קרא עוד
זרועות לטלויזיה

זרוע מעלית לטלוויזיה עד 40″

זרוע מעלית לטלויזיה דגם JC65 https://youtu.be/F0-KrAEfeIc זרוע מעלית לטלויזיה דגם JC65 מחיר: 3400.00 ש"ח (כולל מע"מ) זרוע מעלית חשמלית לטלויזיה מרהיט / מיטה / מזנון וכו' זרוע הרמה ( מעלית חשמלית ) זו הינה איכותי ביותר ומאפשרת תנועה...

קרא עוד

זרוע חשמלית לטלויזיה מעלית עולה ויורדת בסלון
קרא עוד
זרועות לטלויזיה

זרוע חשמלית לטלויזיה

לקוחות רבים כלל אינם מודעים לאפשרות התקנת זרוע חשמלית לטלויזיה שלהם. זרועות החשמליות לטלויזיה קיימות בשוק כבר שנים. מחירן הגבוה של זרועות חשמליות לטלויזיה מנעזרוע חשמלית לטלויזיה את שיווקן כראוי. לאחרונה, חלה ירידה קלה במחירי הזרועות החשמליות והחלה הזרמה של זרועות למסכי led\lcd ופלזמה המונעות ע”י שלט רחוק.

קרא עוד

זרוע טלסקופיט למחשב נייד FB20170
קרא עוד
זרועות לטלויזיה

זרועות ומעמדים שולחניים למסכי מחשב

זרועות ומעמדים שולחניים למסכי מחשב בעולם הטכנולוגי והמודרני של היום, כולנו מכירים, אוחזים ומשתמשים בכל יום באין ספור גאדג'טים ואביזרים המקלים ומיעלים את המטלות והמשימות שלנו בעבודה וגם בשעות  הפנאי. אין כמעט מי שלא משתמש במחשב...

קרא עוד

זרוע חשמלית – שאלות ותשובות

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h3″ question-0=”כמה עולה זרוע חשמלית למסך טלויזיה?” answer-0=”מחיר זרוע חשמלית מתחיל בסביבות 2500 שח עבור זרוע איכותית במיוחד. ניתן למצוא בשוק זרועות זולות יותר אך ככלל, הן אינן מומלצות על ידינו. לזרוע החשמלית אמור להיות מנוע חזק ואמיד במיוחד שמטרתו לעבוד לאורך זמן רב, תוך שמירה על השקט בזמן הפעולה.” image-0=”” headline-1=”h3″ question-1=”אילו סוגי זרועות יש לכם?” answer-1=”בסראונד סאונד ניתן למצוא זרועות חשמליות מתקפלות מהתקרה ולתקרה, זרועות קיר בעלות תנועה נשלפת וסיבובית, זרועות מעלית עולות ויורדות מתוך רהיטים ועוד.” image-1=”” headline-2=”h3″ question-2=”אתם גם מתקינים?” answer-2=”כן. ניתן לרכוש זרועות עם או ללא התקנה מקצועית. אם כי איננו ממליצים זאת, פעמים רבות לקוחות מעדיפים לספק את הזרוע לחשמלאי או השיפוצניק. כך או כך, אנו תמיד כאן על מנת לסייע בהתקנת הזרועות.” image-2=”” headline-3=”h3″ question-3=”איך אני יודע איזו זרוע חשמלית מתאימה לי?” answer-3=”ניתן לספק לנו את כל המידע הנחוץ על חלל החדר ומסך הטלויזיה שברשותכם, ולרוב נוכל לסייע מרחוק בבחירת הזרוע המתאימה לכם ביותר. לייעוץ המקצועי והמדויק ביותר, פנו אלינו בטלפון הישיר 050-7958164″ image-3=”” headline-4=”h3″ question-4=”מה מחיר התקנת זרוע חשמלית?” answer-4=”מחיר התקנה על ידי מתקין זרועות מוסמך נע בין 350 – 2500 שח ותלוי בזרוע לטלויזיה המדוברת, אופי ההתקנה וכתובת המקום. כיוון שהתקנת זרועות חשמליות כרוכה בליווי בעלי מקצוע נוספים וזמן ארוך יותר מהתקנה רגילה, העלויות יהיו גבוהות.” image-4=”” count=”5″ html=”true” css_class=””]