רמקולים רצפתיים איכותיים למערכות שמע

שים לב: רשימת המוצרים ומחירים עשויים להשתנות. מומלץ ליצור קשר לפרטים מעודכנים.

חברת סראונד סאונד משווקת רמקולים החל מרמקולים סטליטים קטנים לתלייה ועד רמקולים רצפתיים באיכות פרימיום – אנו מספקים ייעוץ, שיווק ושירות התקנות מקצועי. ליעוץ מקצועי, הצעות מחיר ופרטים נוספים, צור קשר בטופס או בטלפון ישיר: 052-9097651.

רמקולים רצפתיים איכותיים אשר ניתן לרכוש כזוג בלבד או כחלק ממערכת שמע ביתית 5.1, 7.1,9.2. סראונד סאונד משווקת ומספקת שירותי התקנה מקצועיים בתחום האודיו הביתי.

מי שמבקש לרכוש רמקולים לקולנוע ביתי לראשונה בחייו, מוצא את עצמו די מהר טובע בים של מושגים, מונחים, מפרטים ושמות לא מוכרים, כשכל מה שהוא סה"כ מבקש זה לצפות בסרט של ג'יימס בונד בבית ולהרגיש כאילו הוא באולם הקולנוע חומק מכדורים ששורקים ליד אוזניו.

עבור אלה המתנסים בחוויית רכישת רמקולים לקולנוע ביתי לראשונה, וכדי להקל את החוויה, מומלץ לפנות לבעל מקצוע המתמחה בסאונד שילווה אתכם בתהליך הרכישה על מנת שתקבלו את מלא התמורה במסגרת התקציב שהקצבתם.

חשיבותם של רמקולים רצפתיים בקולנוע ביתי

אפשר לומר בכנות שרמקולים למערכת קולנוע ביתי הם הרכיב החשוב ביותר בכל המערכת. הרי טלויזיה, שהיא המילה האחרונה, כבר יש כמעט בכל בית היום, אבל את האפשרות להנות מאיכות שמע מדהימה כש"הרשע" יורה מאחור ואת המכוער צוחק מלפנים, אף טלויזיה רגילה לא מסוגלת להקנות. הפרדת הצלילים הזו ומיקומה המדויק של המערכת בחלל החדר, היא הסוד של רמקולים למערכת קולנע ביתי, ובעצם "הסוד" של מערכות רמקולים לקולנוע ביתי בכלל.

מגוון רמקולים רצפתיים \ סטליטים למערכת קולנוע ביתית. לבחירתך מגוון רחב הכולל סט רמקולים 5.1 (כולל סאב וופר), 5 רמקולים (סנטר + 4 רמקולים), רמקולים בודדים וסט רמקולים + רסיבר במבצע להשלמת מערכת הקולנוע הביתית.

אפשרויות רכישה

(מומלץ להגיע לחדר השמע שבחנות על מנת להתרשם. מוצרים רבים אינם מופיעים באתר) איסוף עצמי מהחנות משלוח משלוח + התקנה מקצועית מחירים כוללים מע"מ צור קשר לייעוץ | הצעות מחיר | רכישה.

למה אנחנו?

אם לשים זאת בכמה מילים – מקצועיות, אחריות, אמינות. לזכותנו קהל לקוחות רחב, פרטי ועסקי כאחד, אותם אנו משרתים נאמנה מזה שנים. סראונד סאונד מתמחה בשיווק מערכות סטריאו | זרועות ברקן לטלויזיה | מקרנים לקולנוע ביתי ועוד.

מחפשים רמקולים רצפתיים של jbl או b&w? בואו אלינו להתרשם ממגוון הרמקולים בתצוגה. צוות סראונד סאונד.