מערכת סטריאו

רשימת המערכות הבאה נבחרה בקפידה על ידי מומחי הסאונד שלנו. וחלקם מודגמים באולם תצוגה שלנו, ליעוץ מקצועי והתאמה אישית, מומלץ ליצור עמנו קשר.

שים לב: הרשימה עשויה שלא להכיל מערכות שטרם הוזנו למערכת. מומלץ ליצור עמנו קשר לפרטים מלאים. לחץ כאן למעבר לקטלוג מערכות סטריאו.

יחד נרכיב עבורך את המערכת המושלמת

מגוון הקטגוריות באתר

מערכת סטריאו

מערכת סטריאו

צפה במוצרים
רמקולים לגינה מוגני מים

רמקולים לגינה מוגני מים

צפה במוצרים
רמקולים מדפיים

רמקולים מדפיים

צפה במוצרים
רמקולים אלחוטיים

רמקולים אלחוטיים

צפה במוצרים
רמקולים רצפתיים

רמקולים רצפתיים

צפה במוצרים
רמקולים שקועים

רמקולים שקועים

צפה במוצרים
מערכות קולנוע ביתי

מערכות קולנוע ביתי

צפה במוצרים
רסיברים קולנוע ביתי

רסיברים קולנוע ביתי

צפה במוצרים
כבל hdmi איכותי

כבל hdmi איכותי

צפה במוצרים

לא מצאתם את מה שחיפשתם?

לא נורא, לא הכל מופיע באתר.

מערכת סטריאו לבית © סראונד סאונד

מערכות סטריאו מבית Naim, פיוניר, רוטל ועוד

סראונד סאונד מערכות אודיו משווקת ומספקת שירות התקנות מקצועי למערכות קולנוע ביתי, רמקולים רצפתיים, רמקולים סטליטים, רמקולים שקועים, רמקולים סאב וופר מתקמדים, פתרונות חיווט, הסתרת מכשירי מולטימדיה ועוד.

ליעוץ מקצועי ומחיר מחירון מדויק ועדכני, צור קשר בטופס או בטלפון ישיר: 050-7958164

Parasound

פיוניר

רוטל

רוטל

צוות סראונד סאונד מודה לאלפי לקוחותיה המרוצים על תמיכתם ובחירתם בשירותיה המקצועיים ומאחל לך גלישה נעימה. אנא, הרגישו חופשי ליצור עימנו קשר בכל זמן ובכל שאלה בנושא מערכות סטריאו. כל חובב מוסיקה יודע כי איכות המערכת ומיקומה הם שיכריעו את איכות הצליל ואת ההנאה מהאזנה למוסיקה. כדי לבחור מערכת סטריאו שעונה על הצרכים שלך, מומלץ להתייחס לכמה קריטריונים לפני קבלת ההחלטה כפי שנציין במאמר הבא. לחילופין, תוכל ליצור קשר לייעוץ טלפוני.

כיצד לבחור מערכת סטריאו ומהן מידות החלל בו תוצב המערכת?

לפני שעורכים סקר שוק, ולפני ששומעים על המאפיינים של כל מערכת כזו או אחרת, חשוב למדוד את מידות החלל בו מתכננים להציב את המערכת. אם החדר בו מתכננים להציב את המערכת קטן בגודלו, לא מומלץ לרכוש מערכת סטריאו בעלת רמקולים גדולים מידי. רמקול גדול בחלל קטן יצור אפקט מופרז של בסים (תדרים נמוכים היוצרים ויברציות פיזיות), דבר שעלול לעוות את הצליל שתפיק המערכת שתוצב בחלל זה. רמקולים של מערכות סטריאו לבית יפיקו את הצליל האיכותי ביותר כאשר הם מרוחקים מן הקיר במרחק של 50-60 ס”מ לערך. בדוק האם מיקום זה אפשרי בחדר המיועד, ואם לא, אפילו שקול מיקום המערכת בחדר אחר, במידה והדבר אפשרי כמובן.

מה מומלץ לבדוק לפני רכישת מערכת סטריאו לבית?

כלל ידוע הוא, כי סוחרים רוצים למכור. ואם כבר למכור, אז במחיר כמה שיותר גבוה. הלקוח לעומת זאת, מחפש את המוצר שייתן לו מקסימום תמורה במינימום הוצאה. לכן, למרות שמוכרים בחנויות האלקטרוניקה ינסו לשכנע אותך לרכוש מערכת שמע ביתית משוכללת ויקרה, אין ספק שכדאי לעשות מעט שעורי בית על מנת לוודא שהמוכר אכן מונע יותר שירות ללקוח מאשר שירות לכיסו שלו. ככלל, אם ברצונך לרכוש מערכת סטריאו העונה להגדרה זו במלוא מובן המילה, חסוך את הנסיעה לרשת אלקטרוניקה וכוון עצמך למפיץ ייעודי המתמחה בסאונד. מערכות שמע הם לא דבר של מה בכך והתחום הינו מקצוע בפני עצמו. נכון, ליווי אישי של רכישת מערכת עולה מעט כסף אבל התמורה שווה את המחיר. מנקודת מבט אובייקטיבית, שמו הטוב של איש הסאונד הולך לפניו ואף על פי שברצונו למכור, ברצונו שתהיה מסופק יותר מכל. חשוב על זה כך – עבור מחיר סימלי, הנך שוכר את מצבור הידע הנרכש עם השנים והניסיון של בעל המקצוע על מנת שיספק עבורך את מלא התמורה ממערכת הסטריאו העתידית שלך, מה שנקרא “High value for money” (תמורה גבוהה ביחס להוצאה).

מבוא לרכישת מערכות סטריאו ביתיות – מה מומלץ וממה מומלץ להמנע?

  • מומלץ לערוך סקר שוק מינימלי מבעוד מועד. להשכיל מעט אודות מערכות השמע השונות (מקצועיות מול “מיקרו”) לבית ומאפייניהן, ולהחליט מהם הקריטריונים החיוניים, על מה ניתן להתפשר ועל אילו עקרונות לא תוותר.
  • נקודה חשובה לא פחות היא להחליט האם באפשרותך להתקין רמקולים שקועים בקירות או שתעדיף רמקולים עומדים רצפתיים מסיבה זו או אחרת.
  • מומלץ לבצע סקירת מחירים, ולדעת מה המחיר המקובל לגבי סוג המערכות בהן מתעניינים. זכור עם זאת שכמו בכל שוק אחר, המחיר לא בהכרח משקף איכות. יש לוודא שהמוכר הניצב מולכם אכן מבין במערכות הסטריאו הביתיות עליהן ממליץ.
  • למרות המלצות המוכר הסובייקטיביות, חשוב שהלקוח יסמוך על עצמו ויתרשם מאיכות צליל המערכת באופן אישי. אין צורך בהבנה עמוקה עד לרמה המיקרו-טכנית במערכות על מנת להבחין אם הצליל מוצא חן בעיניך או לא או אם הסאונד שהרמקולים מפיקים נעים לאוזניך או לא.
  • מומלץ להביא מוזיקה או סרט מהבית. כיוון שאתה מכיר היטב את הצלילים, תוכל להאזין להם תוך שאתה משווה בין הצלילים המוכרים לך לבין הצלילים שהמערכת בה הנך מתעניין, מופקים עבורך. צלילים מוכרים, יאפשרו התרשמות טובה ואובייקטיבית יותר מאיכות הצליל שמערכת סטריאו זרה לך מפיקה.
  • לעתים, מוכרים ממליצים על מערכות דו-ערוציות מקצועיות ומשוכללות, מרובות כפתורים ופונקציות אך לא בהכרח ששכלולים אלה נחוצים לך כלל. וודא את בקיאות הידע של המוכר, אחרי הכל, תרצה לדעת שהאדם העומד מולך מקצועי בתחומו וממליץ לך על מערכת ספציפית מתוך הכרותו את המערכות אותן הוא משווק.

בונוס – טיפים קטנים שיעזרו לכם ברכישת מערכות שמע

בתחומים רבים ההנחה הצרכנית היא, שככל שהיצרן יותר ידוע ומהווה “מותג” בשוק, כך הסחורה שלו יותר טובה. אבל בשוק מערכות האודיו כלל זה אינו תמיד נכון. לעתים, דווקא יצרנים קטנים ופחות ידועים, יספקו את התמורה הטובה ביותר, קרי, מערכת סטריאו איכותית במיוחד במחיר סביר במיוחד.

כלל חשוב נוסף ברכישת מערכת: “אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו”. לא תמיד הרמקול הכי גדול בעל כמות הוואט הגבוה ביותר הוא בהכרח הטוב ביותר. הכנה מוקדמת לפני רכישת מערכת סטריאו מבטיחה רכישה מושכלת שתענה על צרכיך. מומלץ לשאול את המוכר כמה שאלות טכניות אודות המערכות על מנת לחוש מעט את מקצועיותו בנושא.


מה אמורה לכלול מערכת סטריאו ביתית?

  1. מגבר – כמו כל מערכת הראויה להגדרה זו, תכלול מגבר אליו מחוברים מכשירי המדיה.
  2. זוג רמקולים קדמיים על פי הגדרה, סטריאו, הוא מושג בטכנולוגיית קול ושמע המתייחס להקלטת או השמעת צליל בשני ערוצים נפרדים.
  3. נגן מדיה – כמו כל מערכת שמע אחרת, תכלול מקור שמע (DVD, ממיר, מחשב וכו’..)

מערכת סטריאו היא חלום של רבים אך היא לא בהכרח מתאימה לכל אחד ולכל תנאי: ראשית, עבור מערכת איכותית, ההוצאה הכספית גבוהה ועלולה להגיע בקלות לכמה עשרות אלפי שקלים. כמו כן, אין כל כך טעם ברכישת מערכת שכזו במקרה שלא מדובר על חלל גדול שמתאים לאקוסטיקה איכותית ועל מקום מספק לאלמנטים השונים. אם אינך נמנה בין חובבי הז’אנר מומלץ שתשקיע את הכסף בגורם אחר שיספק יותר רווח. במידה והנך מעוניין ברכישת מערכת שמע,, שאל את עצמך, מהם הצרכים והדרישות שלך מהמערכת, במה אתה בעיקר צופים (סרטים או הופעות מוזיקה לדוגמה), מהם אילוצי החלל ומהי מגבלת התקציב המיועד לעניין?

הרכבת מערכת שמע מקצועית או לא, העונה על דרישות הלקוח, עומדת במסגרת תקציבו ואשר לא תפגע בשם הממליץ הינה עסק לא פשוט, מאחר ובמשפט אחד , היא מורכבת: ממגבר , מקור שמע (נגן מדיה: DVD, סטרימר, ממיר וכו’..), רמקולים, חיווט, עמדה, חשמל ואקוסטיקה נכונה. להבין לעומק את כלל המרכיבים והיחוס הנכון ביניהם לבין הרכבתם הלכה למעשה הבדל משמעותי הדורש תכנון נכון, זמן ולא מעט סבלנות. מערכת הסטריאו מחולקת למספר חלקים כאשר לכל חלק (מקור, הגברה, חיווט) יש תפקיד מסוים וחשוב לא פחות ממשנהו כאשר אין קונצנזוס באשר לחשיבותו היתרה של מגבר וכל רכיבי המערכת חשובים באותה המידה.


היכן ניתן לרכוש מערכת סטריאו איכותית?

ככלל, בכל חנות המתמחה במערכות אודיו מתקדמות. במידה וברצונך במערכת איכותית, מומלץ להימנע מפניה לרשתות השיווק המוכרות בשוק ולהתמקד במציאת בעל מקצוע או חנות המתמחה באודיו. סאונד הוא מקצוע לכל דבר ואם כי אין בכוונתנו להכליל, לרוב, רשתות השיווק מעסיקות אנשי מכירות ולא בעלי מקצוע. כיוון שנדרש ניסיון לא מבוטלת של התעסקות ולמידה בכל הכרוך במערכות סטריאו, תרצה להתייעץ עם בעל מקצוע שמבין לעומק את תכונות המוצרים עליהם ממליץ. אחרי הכל, כפי שלא תפנה לכל מוסכניק לייעוץ וטיפול ברכבך, כך לא מומלץ לפנות לכל איש מכירות לטיפול בכספך.

מערכת סטריאו מקצועית – שאלות ותשובות

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h3″ question-0=”מאיזה רכיבים מורכבת מערכת סטריאו איכותית – מקצועית?” answer-0=”מערכת סטריאו איכותית תהיה מורכבת: א. מזוג רמקולים ומגבר סטריאו משולב. ב. מזוג רמקולים, קדם מגבר (Pre) ומגבר כוח (power) האופציה ב, תהיה בדרך כלל יותר מקצועית ויותר יקרה.” image-0=”” headline-1=”h3″ question-1=”מה החשיבות של סוג הכבלים לרמקולים במערכת סטראו מקצועית?” answer-1=”במערכת סטריאו מקצועית יש חשיבות רבה לסוג הכבלים של הרמקולים, איכות ואופי הכבלים צריך להיות מותאם לסוג ההגברה והרמקולים ולאופי הצליל המתבקש.” image-1=”” headline-2=”h3″ question-2=”האם ניתן להרכיב מערכת סטריאו מקצועית גם עם רמקולים שקועים?” answer-2=”לא, בעקרון רמקולים שקועים לא ייכנסו לקטגוריה זו היות ואין ביכולתם לספק חווית שמע טובה מספיק, וזה מהסיבה הפשוטה שרמקולים שקועים אינם מגיעים עם תיבה אקוסטית שהיא הכרחית לשם תמיכה והפקת צליל מאוזן ודינמי.” image-2=”” count=”3″ html=”true” css_class=””]

לייעוץ מקצועי, מחירים מעודכנים, מבצעים, המלצות ופרטים נוספים, פנו אל המומחים למערכות אודיו וידאו בישראל – צוות סראונד סאונד.

לחץ על הקישור הבא למעבר למאמר: כללי עשה ואל תעשה בעת רכישת קולנוע ביתי

חדשות בעולם האינטרנט: מדריך לקניית מערכת שמע “מדריך לרוכשי מערכות סטריאו – קנו רק בחנויות ייעודיות לאודיו והביאו את אוסף הדיסקים שלכם מהבית לחנות”.

תגיות: מערכת סטריאו ביתית, מערכת סטריאו מקצועית, מערכות, חנות, לבית, רמקולים, למערכת, סאונד, איך לבחור, מגבר, ביתית, מומלצת, ביתיות, לבית, naim audio, רוטל, ימאהה, פיוניר, nad.