מעמד לטלויזיה רצפתי – סטנד נייח או נייד על גלגלים

מעמדים רצפתיים דקורטיבים למסכי טלויזיה. סראונד סאונד.

מעמד לטלויזיה © סראונד סאונד

מעמדים קבועים, ניידים על גלגלים, שידות טלויזיה ומזנונים. שים לב: יתכן ולא כל המוצרים מוצגים באתר. יתכן ומחירים השתנו ולא הספקנו לעדכן. מומלץ ליצור קשר לפרטים מדויקים. מחפשים פיתרון להנחת הטלויזיה על הרצפה או על שולחן\שידה? חברתנו מעמידה לרשותך מגוון פתרונות, ובמחירים שווים לכל נפש. טלפון ישיר: 050-7958164

מעמד לטלויזיה – אילו מעמדים עומדים לבחירתך?

אנא, הרגש חופשי ליצור עימנו קשר בכל זמן ובכל שאלה בנושא מעמדים לטלויזיות

ברכישת טלויזיה LCD או LED חדשה, חלק בלתי נפרד הינו מעמד לטלויזיה הנועד כבסיס למסך במידה ואין רצון לתלותה על הקיר.

מומלץ מאד לשמור על המעמד משום שאין לדעת מתי תזדקקו לו בעתיד. אין לזלזל בחוק מרפי: דווקא כשתזדקקו למעמד יותר מכל, תיזכרו שזרקתם אותו לפח ללא היסוס.

הבעיה הגדולה מתחילה ביום שתזדקקו למעמד ואין להשיגו. כמו כן, אנו מציעים עמוד נירוסטה איכותי כפיתרון להלשמת מראה פינת הטלויזיה ו\או מערכת הקולנוע הביתי.

למה לרכוש מעמד מסראונד סאונד?

אם לשים זאת בכמה מילים – מקצועיות, אחריות, אמינות. לזכותנו קהל לקוחות רחב, פרטי ועסקי כאחד, אותם אנו משרתים נאמנה מזה שנים.

מתחייבים למחירים הזולים בישראל!

סטנד רצפתי קבוע או מעמד נייד על גלגלים?

נכון להיום, לא קיים מעמד רצפתי לטלויזיה אשר מתאים לכל מסך. כל מעמד הינו ייחודי ומותאם בדיוק למסך ע”י היצרן. הסיכוי היחיד להשיג את המעמד המקורי האבוד הוא בפניה ליבואן ולהתפלל שישנו מעמד זהה במלאי (לצערי, לרוב, לא קיים).

איזה פיתרון עומד לרשותי אם אין לי מעמד לטלויזיה ואני לא מעוניין בתלייה על הקיר?

בין אם ברשותך מערכת קולנוע ביתית, מערכת סטריאו הכוללת 2 רמקולים בלבד או לא, אם מסיבה זו או אחרת אין ברצונך לתלות את הטלויזיה על הקיר אלא להעמידה על סטנד רצפתי כלשהו, ישנן כמה אופציות לבחירתך:

עמוד נירוסטה לתליית טלויזיה

  • מעמד לטלויזיה Lcd המשולב מזנון: זוהי למעשה שידת טלויזיה עליה מורכב מעמד אוניברסאלי המתאים לכל סוגי המסכים והגדלים. מעמדים אלה, לרוב מגיעים בגימור זכוכית משולבת מתכת בגימור ניקל. מעמד לטלויזיה מסתובב המעניק סיבוב קל למסך, לרוב מוגבל לסיבוב של 30 מעלות.
  • מעמד לטלויזיה עם גלגלים: מעמדים ניידים אלה כשמם כן הם, מעמדים לטלויזיה הניתנים לכיוונון וניידות. מעמד לטלויזיה עם גלגלים הינו נייד ולרוב משולב מדף או משטח תחתון עליו ניתן להניח את מכשירי המדיה.
  • מעמד קבוע למסך טלויזיה: מעמדים קבועים ללא תוספת מזנון, לרוב, הינם בעלי רמות גימור גבוהות במיוחד ולעיתים משולבות זכוכית. יצרני מעמדים אלה לקחו בחשבון את הצורך שבשמירה על אסטתיקה ועל כן עלולים להיות מעט יקרים יותר מן המעמדים הרצפתיים הסטנדרטים. כמו כן, רובם כוללים מדף או כמה מדפים עליהם ניתן להניח את המכשור האלקטרוני, בין אם זה ממיר, DVD מגבר וכו. מדפים אלה מסוגלים לשאת משקלים של עד 10 ק”ג לערך.
  • עמוד נירוסטה למסך טלויזיה: פיתרון המועדף על רוב לקוחות הינו עמוד נירוסטה אסתטי. עמוד נירוסטה לטלויזיה Lcd \ Led או פלזמה, לא רק שמספק את הפיתרון האולטימטיבי פרקטית, מדובר בפיתרון שמעניק טאץ’ עיצובי ומראה נקי במיוחד בחדר. לבחירת הלקוח האופציה לבחור עמוד נירוסטה מלא, משמע עמוד נירוסטה מהרצפה ועד התקרה או עמוד נירוסטה חלקי, משמע עמוד נירוסטה המותקן לרצפת החדר ושאינו נמתח עד התקרה אלא עד סוף גובה מסך הטלויזיה.

האם מעמד לטלויזיה כולל גם מדף?

מעמד לטלויזיה הכולל מדף למכשירים הינו פיתרון נחמד למי שאינו חפץ בהתקנת מסך טלויזיה על הקיר. למעמד תכונה המאפשרת את סיבוב המסך עד 30 מעלות לכל כיוון.

אם ברצוננו בתלייה על הקיר, כולל האפשרות לסיבוב המסך, הרי שנזדקק לזרוע מתכווננת. ישנם מקרים בהם הקיר אינו חזק מספיק לתמוך במשקל המסך, משקל הזרוע ומשקל המנוף שנוצר בעת הרחקת המסך מהקיר.

במקרה שכזה, האופציות מוגבלות ל:

  1. התקנת זרוע מתכווננת בעזרת “בורג דוך”: בורג המשמש לרוב תלייה של מנועי מזגנים המסוגל לשאת משקל רב. במקרים רבים לא יהיה צורך ביותר מבורג 1 שכזה בחלקו העליון של מתקן התלייה. חשוב לציין, בורג דוך הינו בורג העובר מצידו האחד של הקיר לצידו האחר.
  2. מעמד לטלויזיה: כפי שציינו מעלה, מעמד רצפתי לטלויזיה המאפשר סיבוב של המסך שמאלה וימינה, מאפשר ניידות ופותר אותנו מקידוחים בקיר.

מה בנוגע לאופציית עמוד נירוסטה למסך טלויזיה?

כחלק משירות פתרונות תלייה למסכי טלויזיה, אנו מעניקים שירות ליווי צמוד, ייצור והתקנה של עמודי נירוסטה למסכי טלויזיה Lcd \ Led ופלזמה – עמוד אסטטי ואיכותי להשלמת מראה פינת הטלויזיה ו\או מערכת קולנוע ביתית מושלמת.

השירות כולל ייעוץ ותכנון מיקום וצורת בסיס העמוד, מיקום מכשירי המדיה ואם יש בכך צורך, התקנת עינית לממיר על מנת לשלוט שליטה מלאה מכשירי המדיה הנסתרים.

בכך, המראה הנקי המתקבל הינו עמוד נירוסטה יפיפה עבור מסך הטלויזיה. בהתקנת הטלויזיה על עמוד נירוסטה תוך הסתרת מכשירי המדיה הביתי, נבטיח ונאדיר את תחושת המרחב בחדר תוך שמירה על מראה נקי להפליא, חסר חוטים משתלשלים לכל עבר בין אם ברצונך בעמוד נירוסטה רצפתי – תקרתי או עמוד נירוסטה רצפתי שאינו נמתח עד לתקרה.

חשוב לציין כי תליית מסך הטלויזיה על עמוד נירוסטה מעניקה יכולת לסובב את המסך. הסיבוב מתאפשר בנגיעה עדינה ומבטיח כיוונון קל ונוח של מסך הטלויזיה לאזור הרצוי.

בעת תכנון למיקום העמוד, רצוי לקחת בחשבון מיקום אידיאלי שיאפשר את כיוונון המסך לכל חלקי החדר ואם מתאפשר, למרפסת \ חצר \ חדר נוסף.

האם עמוד נירוסטה כולל זרוע מתכווננת לטלויזיה?

לעמוד הנירוסטה ניתן לשלב זרוע מתכווננת על מנת לנייד את המסך באופן מלא לכלל חלקי החדר. זרוע זו מחוברת לעמוד הנירוסטה, מתקפלת ונשלפת באופן ידני.

לקוחות רבים מבינים שאם כבר מתקינים מסך טלויזיה על עמוד נירוסטה מותאם אישית, למה לא לנצל את מלוא הנוחות ולהזמין עמוד נירוסטה הכולל זרוע מתכווננת ולסובב את המסך לאן שרק נרצה?

ייצור עמוד הנירוסטה הינו מקומי, בהזמנה אישית וחברתנו מבטיחה עמוד נירוסטה דקורטיבי ברמות גימור מהגבוהות בישראל.

עמוד נירוסטה תקרתי למסך טלויזיה

עמוד נירוסטה לתליית טלויזיה מהתקרה

פיתרון נוסף ואסתטי לא פחות – עמוד נירוסטה תקרתי. בדומה לעמוד נירוסטה חלקי מהרצפה, ניתן להתקין את מסך הטלויזיה על עמוד תקרתי.

למרות שהעמוד זהה, אופן ההתקנה שונה במקצת. בשונה מהתקנה רגילה, בהתקנת המסך מהתקרה, יש צורך להעניק למסך זווית כלפי מטה ולכוונן אותו כך שיפנה לצופה.

ההתקנה נעשית בעזרת מתקן זוויתי הנצמד לעמוד הנירוסטה. בדומה להתקנה סטנדרטית, יש צורך להתחשב באופן מעבר הכבלים והתקנת עינית שליטה למכשירים, שסביר להניח שיהיו מוסתרים.

ללקוחות המעוניינים בהתקנה תקרתית, ניתנת האופציה לרכוש מתקן תקרתי סטנדרטי (לרוב מגיע בצבע שחור או כסוף).

בשונה מעמוד נירוסטה, מתקן תקרתי זה אומנם זול יותר אך הינו בעל גימור ברמה נמוכה יחסית ולא מומלץ ללקוחות בעלי עין חדה לאסתטיקה.

אחרי הכל, מתקני תלייה לטלויזיות הם מתקנים ללא “פג תוקף”, במיוחד האוניברסליים שביניהם והם ילוו אותך עד אשר יומצא מסך שנדבק לקיר בעזרת נייר דבק.

מדוע לבחור בנו לצורך רכישת מעמד לטלויזיה?

מכמה סיבות שראוי לציין:

מקצועיות

אנו בקיאים בכל תחום המולטימדיה לרבות ייעוץ מקצועי והתקנה מקצועית של מעמדים ועמודי נירוסטה למסכי טלויזיה.

איכות

מעמדי הטלויזיה המוצעים על ידינו הינם איכותיים ביותר בשוק ובעלי הגימור המרשים והאיכותי ביותר. הם מותאמים למגוון רחב של מסכים, עמידים ויציבים ביותר.

חוזקם של המעמדים מאפשר שימוש לאורך זמן וכל זאת ללא תקלות לא רצויות.

שירות

אנו מקפידים על מתן שירות אדיב תוך מתן תשומת לב ודגש על רצונות הלקוח תוך עמידה במסגרת התקציב, באם נקבע מראש.

שמה של החברה הולך לפניה והחשיבות של לקוח מרוצה עולה על כל ערך אחר מבחינתנו.

לייעוץ מקצועי, מחירים מעודכנים, מבצעים, המלצות ופרטים נוספים, פנו אל המומחים למערכות אודיו וידאו בישראל – צוות סראונד סאונד.

תגיות: מעמד, לטלויזיה, מעמדים, עם גלגלים, על גלגלים, לטלוויזיה, עמוד, נירוסטה, סטנד, תקרתי, Lcd, פלזמה, רצפתי, מזכוכית, מעמדי, מסתובב, טלוויזיה, אוניברסלי, לטלוויזיה.