רמקולים סטליטים מומלצים למערכות קולנוע ביתי

סראונד סאונד ממליצה על מערכות האודיו שנבחרו בקפידה על ידי אנשי סאונד מוסמכים בלבד. מגוון רמקולים רצפתיים \ סטליטים למערכת קולנוע ביתית. לבחירתך מגוון רחב הכולל סט רמקולים 5.1 (כולל סאב וופר), 5 רמקולים (סנטר + 4 רמקולים), רמקולים בודדים וסט רמקולים + רסיבר במבצע להשלמת מערכת הקולנוע הביתית.

סראונד סאונד מתמחה במערכות סראונד לקולנוע ביתי. בתצוגה תמצאו מגוון רחב של מערכות אודיו 5.1, 7.1, 9.2 ועוד מבית מיטב חברות האודיו בעולם הקולנוע הביתי.

רמקולים סטליטים לקולנוע ביתי

מי שמבקש לרכוש רמקולים לקולנוע ביתי לראשונה בחייו, מוצא את עצמו די מהר טובע בים של מושגים, מונחים, מפרטים ושמות לא מוכרים, כשכל מה שהוא סה”כ מבקש זה לצפות בסרט של ג’יימס בונד בבית ולהרגיש כאילו הוא באולם הקולנוע חומק מכדורים ששורקים ליד אוזניו.

חברת סראונד סאונד משווקת רמקולים סטליטים ורצפתיים – ייעוץ שיווק ושירות התקנות מקצועי

עבור אלה המתנסים בחוויית רכישת רמקולים לקולנוע ביתי לראשונה, וכדי להקל את החוויה, מומלץ לפנות לבעל מקצוע המתמחה בסאונד שילווה אתכם בתהליך הרכישה על מנת שתקבלו את מלא התמורה במסגרת התקציב שהקצבתם.

אפשר לומר בכנות שרמקולים למערכת קולנוע ביתי הם הרכיב החשוב ביותר בכל המערכת. הרי טלויזיה, שהיא המילה האחרונה, כבר יש כמעט בכל בית היום, אבל את האפשרות להנות מאיכות שמע מדהימה כש”הרשע” יורה מאחור ואת המכוער צוחק מלפנים, אף טלויזיה רגילה לא מסוגלת להקנות. הפרדת הצלילים הזו ומיקומה המדויק של המערכת בחלל החדר, היא הסוד של רמקולים למערכת קולנוע ביתי, ובעצם “הסוד” של מערכות רמקולים לקולנוע ביתי בכלל.

אפשרויות רכישה

(מומלץ להגיע לחדר השמע שבחנות על מנת להתרשם. מוצרים רבים אינם מופיעים באתר)
איסוף עצמי מהחנות | משלוח | משלוח + התקנה מקצועית | מחירים כוללים מע”מ.

למה אנחנו?

אם לשים זאת בכמה מילים – מקצועיות, אחריות, אמינות. לזכותנו קהל לקוחות רחב, פרטי ועסקי כאחד, אותם אנו משרתים נאמנה מזה שנים. חברת סטריאו סאונד מתמחה בשיווק מערכות סטריאו | זרועות ברקן לטלויזיה | מקרנים לקולנוע ביתי ועוד.

פנו אלינו. צוות סראונד סאונד.